Помер новообраний міський голова Конотопа Олександр Луговий

Помер новообраний міський голова Конотопа Олександр Луговий

Помер новообраний міський голова Конотопа Олександр Луговий
Фото зі сторінки Олександра Лугового

Помер новообраний міський голова Конотопа Сумської області Олександр Луговий. Про це Суспільному повідомив чинний міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

На своїй сторінці у Фейсбук Олександр Луговий розповідав, що хворіє і перебуває в лікарні. 31 жовтня він повідомив: “Стан мого здоров’я стабілізувався і вже наступного тижня я планую повернутися в Конотоп”.

За словами Семеніхіна, повторні вибори мають відбутися до січня 2021 року.

Олександр Луговий обійшов 12-ох інших кандидатів, набравши 37,34% голосів. Галочку навпроти його імені поставили 7 332 виборці. Між ним та наступним кандидатом різниця у понад тисячу голосів.

Що відомо про Олександра Лугового

Він працював заступником начальника у філії "Конотопський Райавтодор", фермер, вирощував смородину. Також Луговий був депутатом Сумської обласної (2010-2014 р.) та Конотопської районної ради трьох скликань. Його дружина – радник голови Конотопської районної ради.

На початку 2000-х працював директором на Підлипненському цегельному заводі, потім - на хлібзаводі "Дубов’язівський". У 2010-2014 р. був головою Конотопської районної адміністрації.

У 2006 році Луговий балотувався до Сумської обласної ради від "Партії регіонів". У 2007 році балотувався від цієї партії до Верховної Ради України. Однак його не було обрано. На місцевих виборах 2015-го року від "Волі народу" він балотувався до Сумської обласної ради, Конотопської міської та районної рад, та на посаду Конотопського міського голови. Був обраний депутатом Конотопської райради.

У декларації за 2019 рік чоловік вказав: будинок та дві земельні ділянки у селі Кузьки, які належать дружині Лугового; вантажівку та самохідне шассі. За 2019 рік чоловік отримав 203 тис. грн заробітної плати, 150 тис. грн – від відчуження рухомого майна, його дружина загалом заробила понад 430 тис. грн.

На початок