Уряд надає Сумщині субвенцію для ремонту та будівництва укриттів у медзакладах

Уряд надає Сумщині субвенцію для ремонту та будівництва укриттів у медзакладах

До 1 травня громади Сумщини, які хочуть отримати кошти на будівництво укриттів у своїх медзакладах з державної субвенції, мають подати документи до обласної військової адміністрації.

Про це повідомили на сторінці ОВА.

"Один з головних критеріїв – територіальна наближеність медзакладів до зони активних бойових дій, тимчасово окупованих Росією територій України. Коли два тижні тому на Сумщині перебував президент, це питання було підняте нами і він дав доручення щодо допомоги прикордонним громадам. Тому у вас є можливість отримати фінансовий ресурс для створення відповідних умов для своїх медичних закладів", — зазначив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.

Кабмін схвалив постанову № 374, якою затверджено порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах охорони здоровʼя, зазначили у дописі.

На 2024 рік сума фінансування передбачена в обсязі 1 млрд грн для всієї України. Субвенція спрямовується на реалізацію проєктів, повʼязаних з новим будівництвом, реконструкцією, реставрацією, капітальним ремонтом фонду захисних споруд цивільного захисту у медзакладах відповідно до чинних будівельних норм.

Переліки проєкт затверджуватиме МОЗ з урахуванням рекомендацій комісії, створеної для перевірки пропозицій ОВА і подаватиме пропозиції на фінансування в Кабмін.

Також Сумській області виділили 150 млн грн на облаштування шкільних укриттів та 1,5 млрд грн для будівництва фортифікацій.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок