ГРВІ у Сумах: через зростання кількості хворих дітей перевели на онлайн навчання

ГРВІ у Сумах: через зростання кількості хворих дітей перевели на онлайн навчання

У Сумах через зростання інфекційної захворюваності міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про переведення до кінця тижня навчальний процес у школах громади у дистанційний режим.

Про це повідомила Сумська міська рада.

Минулого тижня у Сумах медики зареєстрували 2670 випадків захворювання на грип, ГРВІ та COVID-19, що на 28% більше показників попереднього тижня. Із загальної кількості недужих діти становлять 45% (1206 хворих).

Комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення перевести до кінця тижня навчальний процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Сумської громади у дистанційний режим, обмежити проведення масових заходів до нормалізації ситуації.

Населенню рекомендовано користуватись у громадських місцях, громадському транспорті засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також забезпечити отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

Керівники лікарень мають забезпечити перепрофілювання відділень закладів охорони здоров’я на випадок зростання кількості хворих на грип, ГРВІ та коронавірусну хворобу COVID-19 відповідно до затверджених планів.

У п'яницю, 9 лютого комісія збереться знову та визначиться щодо подальших дій.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок