Апеляційний суд переніс засідання щодо справи заступника голови Сумської облради Вадима Лисого

Апеляційний суд переніс засідання щодо справи заступника голови Сумської облради Вадима Лисого

Апеляційний суд переніс засідання щодо справи заступника голови Сумської облради Вадима Лисого
. Засідання апеляційного суду щодо справи Вадима Лисого. Суми, 26 травня 2023 року. Фото: Суспільне Суми

Засідання Апеляційного суду у Сумах щодо керування у стані спʼяніння першого заступника голови облради Вадима Лисого відклали у звʼязку з його письмовим клопотанням. Засідання мало відбутися 26 травня.

У клопотанні Вадим Лисий повідомив, що має взяти участь у засіданні постійних комісій обласної ради. Суддя клопотання задовольнила, проте сказала, що наступне таке клопотання вважатиме зловживанням процесуальним правом, і засідання все одно відбудеться. Дату нового засідання поки не призначили.

У захисника Вадима Лисого Дениса Курбатова суддя запитала про кількість поданих ними клопотань про перенесення засідання у даному провадженні. "Ваша честь, заявляли клопотання двічі. Перший раз було: Лисий перебував у відрядженні службовому, є також оригінал розпорядження. Всі відповідні докази на підтвердження поважності причини були надані суду і маються в матеріалах справи”, — зазначив адвокат.

Раніше Зарічний суд визнав винним Вадима Лисого у справі щодо відмови від проходження медичного огляду на ознаки сп'яніння і позбавив його права керування автомобілями на рік. Також суд призначив Лисому виплатити 17 тисяч грн штрафу і 536 грн судового збору. Вадима Лисого на засіданні суду не було.

16 лютого Вадим Лисий також не з'явився на розгляд адмінсправи до Зарічного суду. За словами адвоката Дениса Курбатова, зі службових причин. Тоді захисник додав, що участь Лисого у судовому засіданні не є обов’язковою.

За інформацією патрульної поліції, протокол на Вадима Лисого склали вночі 27 січня — машину посадовця зупинили за порушення правил комендантської години. Під час спілкування з водієм у нього були виявлені явні ознаки алкогольного сп’яніння, як стверджували патрульні.

Апеляційний суд переніс засідання щодо справи депутата Сумської облради Вадима Лисого
Вадим Лисий. Фото зі сторінки Вадима Лисого у Facebook

Що відомо про Вадима Лисого

  • Вадима Лисого обрали першим заступником голови Сумської облради у вересні 2022 року. Також він – голова фракції ВО "Батьківщина" у Сумській обласній раді. У 2019 став головою обласного осередку партії.
  • У 2015 році очолював список політичної партії "Рідне місто" до обласної ради, партія не пройшла. До цього був депутатом Сумської міської ради у фракції "Батьківщини", з якої пішов у серпні 2015-го. Був помічником на громадських засадах у народних депутатів Івана Сідельника (6 скликання) та Ігоря Молотка (7 скликання), та на платній основі в Ігоря Молотка під час 8 скликання.
  • За даними системи Youcontrol, Вадим Лисий – президент Федерації автоспорту Сумщини та займається торгівлею автомобілями. Також він — керівник Сумської обласної дитячо-юнацької спортивно-технічної школи Товариства сприяння оборони України, засновник ТОВ "Глобус-Хорека", "Айті Рум Суми", "Ріал Істейт Суми".
  • 27 лютого 2023 року за матеріалами досудового розслідування НАБУ антикорупційна прокуратура скерувала до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт стосовно Вадима Лисого. У щорічній декларації за 2020 рік депутат не відобразив свої фінансові зобов’язання за отриманою у попередньому році позикою на суму 1 млн 620 тис. грн, тоді повідомляли у суді.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок