Як здавали пробне ЗНО онлайн на Сумщині (уточненння)

Як здавали пробне ЗНО онлайн на Сумщині (уточненння)

Як здавали пробне ЗНО онлайн на Сумщині (уточненння)
. Радіо Свобода

У перший день пробного ЗНО, яке абітурієнти мали вперше складати онлайн, сайт регіонального Центру оцінювання якості освіти не витримав навантаження. Це сталося через велику кількість одночасних відвідувань, повідомив керівник Центру Олександр Сидоренко.

Випускниця сумської школи №2 Анастасія Білоконь подаватиме документи на вступ до київського вишу. Каже, що пробне тестування в режимі онлайн пройти не змогла, бо сайт був перевантажений.

"Я хотіла відчути саме цю атмосферу, коли ти без посібників, без допомоги вчителів складаєш цей екзамен, але, на жаль , е не відбулось. Я засмутилася, я заплатила за це гроші", - розповідає Анастасія.

Студентка сумського коледжу Анастасія Бречка розчарована таким форматом тестування і говорить:"У нас в коледжі була підготовка, але замала. Ми готувалися до екзаменів, і саме тому нам було потрібно пробне ЗНО, щоб перевірити свої знання без довідників. Нам всім відправили повідомлення, що виникають труднощі через те, що багато абітурієнтів зайшли".

Не всі абітурієнти на Сумщині змогли пройти пробне ЗНО
Суспільне Суми

В одному з п’яти пунктів пробного тестування у Сумському держуніверситеті зранку чекали на абітурієнтів, тих, які бажають забрати друковані зошити із завданнями.

"На результатах воно не скажеться, бо результати все одно рейтингові, результат залежить від середнього результату по Україні, хіба що середній результат по Україні буде нижчий, але на персональному результаті кожного це не буде відбиватися", - прокоментував ситуацію відповідальний за пункт тестування у Сумському державного університеті Юрій Зимак.

Не всі абітурієнти на Сумщині змогли пройти пробне ЗНО
Суспільне Суми

Ті, хто не зміг пройти тестування 15 червня, зможуть зробити це до 19 червня, сказав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

"Проблема вирішується, сайт починає працювати, цей зошит висітиме ще дуже довго, і завдання абітурієнтів - встигнути до 19 числа завантажити правильні відповіді на свою сторінку. Президент заявив, що кошти будуть повернені, значить, чекаємо на повернення коштів. Механізму цього поки немає, він не оприлюднений, над ним працюють", - сказав Сидоренко.

За словами Олександра Сидоренка, загалом у Сумській області на пробні тести зареєструвалися 5 тисяч людей.

Авторка - Діана Крахматова.

Що відомо

  • Уряд прийняв рішення скасувати пробне ЗНО через епідеміологічну ситуаціїю в Україні.
  • Тробне тестування мало відбутися 15 і 17 червня. Вартість одного іспиту –140 гривень.
  • В Українському центру оцінювання якості освіти заявили, що до зовнішнього незалежного оцінювання зможуть допускати деяких учнів з підвищеною температурою (понад 37,2) за умови наявності довідки від лікаря про субфебрильну температуру.
  • Основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня по 17 липня та відкриється тестуванням з математики.
На початок