У Тростянці випускниця отримала 200 балів на мультипредметному тесті

У Тростянці випускниця отримала 200 балів на мультипредметному тесті

У Тростянці випускниця отримала 200 балів на мультипредметному тесті
. Фото: Суспільне Суми

Готувалася по вісім годин на день без вихідних. Так про свою підготовку до мультипредметного тесту розповідає цьогорічна випускниця тростянецької школи № 5 Катерина Борисенко. Дівчина склала тести з української мови та математики на максимально можливі 200 балів, у тесті з історії не вистачило до максимуму восьми балів.

17-річна Катерина Борисенко склала на максимальні 200 балів українську мову та математику. При цьому, на час підготовки до іспиту припав місяць окупації. Дівчина весь час залишалася у Тростянці, практично без зв’язку.

"24 лютого перша моя думка була – а що буде з ЗНО, я дуже хвилювалася з цього приводу. Протягом першого тижня я намагалась готуватись, але це було даремно, тому що ми дуже хвилювалися. Я думаю ви розумієте, що це було", - розповідає випускниця Катерина Борисенко.

Катя розповідає – хотіла складати хімію, тому до історії цілеспрямовано не готувася. Коли ж дізналась, що цього року буде національний мультипредметний тест, готувалась до тестів три місяці по 7-8 годин щодня без вихідних. З історії до максимуму не вистачило восьми балів.

"Хотілося б дати таку найбільшу пораду майбутнім абітурієнтам – починайте готуватися завчасно, тому що саме оця підготовка до української мови і математики, яка була в мене протягом 11 років вона мені допомогла при складанні тесту", - каже вона.

Цьогорічні завдання говорить, були схожі з тестами минулого року.

"На щастя не було тривог, все було прозоро, ніхто не списував. Екзамен мені сподобався, платформа була дуже зручна і я б хотіла сказати майбутнім абітурієнтам, що не треба боятися, що воно на комп’ютері. Дуже зручно, навіть зручніше, ніж на паперах відзначати правильні відповіді",- говорить Катерина Борисенко.

Катя - переможиця всеукраїнських олімпіад з хімії, тож говорить і своє майбутнє вирішила пов’язати із медициною. Вже подала документи у київський медичний університет

"Мені б хотілося якийсь профіль, де більше хімії, може анестезіолог або судмедексперт. Цікава професія, мені подобається", - розповідає випускниця.

Готувала цьогорічних випускників у п’ятій школі вчителька української мови Тетяна Селегень. Дві її учениці набрали на тестуванні по 200 балів.

"Цьогорічні випускники- герої. Вони для мене герої. Вони настільки наполегливо і старанно трудилися. Навіть в той час, коли втрачався зв’язок, навіть в той час, коли вимикалося світло, не було інтернету, працювали з мобільного, працювали усіма можливими способами. Це діти, які доклали максимум зусиль і показали такий надзвичайний результат",- говорить вчителька української мов Тетяна Селегень.

Сама ж Катя мріє, що її знання і професія допоможе врятувати сотні життів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок