Заступник голови облради Вадим Лисий не з'явився на розгляд адмінсправи до Зарічного суду

Заступник голови облради Вадим Лисий не з'явився на розгляд адмінсправи до Зарічного суду

Доповнено
Заступник голови облради Вадим Лисий не з'явився на розгляд адмінсправи до Зарічного суду
. Вадим Лисий. Фото зі сторінки Вадима Лисого у Facebook

Засідання відкласти, бо потрібен час для збору додаткових даних. Про таке клопотав перед судом Денис Курбатов — захисник заступника голови обласної ради Вадима Лисого. На посадовця патрульні склали адміністративний протокол — за відмову від проходження медичного огляду.

Процедурою мали встановити, чи керував Вадим Лисий автівкою у стані сп’яніння. Суддя Ірина Клімашевська висловила сумнів, чи дійсно необхідний додатковий збір інформації. "Я не розумію, навіщо нам сертифікат відповідності дати, серійні номери і все таке інше, якщо поведінку особи було розцінено, як факт ухилення і відмови від проходження огляду", - сказала суддя.

За інформацією патрульної поліції, протокол на Вадима Лисого склали вночі 27 січня — машину посадовця зупинили за порушення правил комендантської години. "Під час спілкування з водієм у нього були виявлені явні ознаки алкогольного сп’яніння, тож патрульні запропонували йому пройти огляд на визначення ступеня стану сп’яніння на місці зупинки, на що водій погодився. Однак, він не зміг цього зробити. Тож інспектори запропонували йому пройти огляд в закладі охорони здоров'я, на що він погодився. В самому ж медичному закладі чоловік відмовився проходити огляд", - розповів речник управління патрульної поліції Олег Сологуб.

Заступник голови облради Вадим Лисий не з'явився на розгляд адмінсправи до Зарічного суду
Фото: Суспільне Суми

Від огляду Вадим Лисий не відмовлявся, наполягав захисник. Версія захисту така: "Він сам наполягав на проходженні з першого разу, але не зміг цього зробити. Є специфічні умови використання алкотестера — драгер щодо температури, щодо підготовки використання, а тому я не виключаю можливості, що Лисий не зміг пройти даного тесту не з тієї причини, що він не бажав цього зробити, а з об’єктивних причин", - сказав захисник Вадима Лисого Денис Курбатов.

"Скажіть мені, будь ласка, чому під час проходження такого огляду сам Вадим Вікторович не вказував на те, що у нього існують якісь вади, пов'язані зі здоров’ям, які йому не надали можливості видихнути ту необхідну кількість повітря, яка була б зафіксована?", - сказала суддя Ірина Клімашевська.

Клопотання адвоката задовольнили — розгляд справи перенесли на 28 лютого. Сам посадовець на засідання не з’явився. За словами Дениса Курбатова, зі службових причин. Захисник додав — участь Лисого у судовому засіданні не є обов’язковою.

Що відомо

  • Вадиму Лисому 19 січня було повідомлено про підозру за фактом внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації.
  • "Вам не здається, що це якесь політичне замовлення чи інші моменти?" — 13 лютого посадовець прокоментував Суспільному підозру НАБУ.
  • Вадима Лисого обрали першим заступником голови Сумської облради у вересні 2022 року. Також він – голова фракції ВО "Батьківщина" у Сумській обласній раді. У 2019 став головою обласного осередку партії.
  • У 2015 році очолював список політичної партії "Рідне місто" до обласної ради, партія не пройшла. До цього був депутатом Сумської міської ради у фракції "Батьківщини", з якої пішов у серпні 2015-го. Був помічником на громадських засадах у народних депутатів Івана Сідельника (6 скликання) та Ігоря Молотка (7 скликання), та на платній основі в Ігоря Молотка під час 8 скликання.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок