Заступник голови Сумської облради Вадим Лисий прокоментував підозру НАБУ щодо недостовірних відомостей у декларації

Заступник голови Сумської облради Вадим Лисий прокоментував підозру НАБУ щодо недостовірних відомостей у декларації

Заступник голови обласної ради Вадим Лисий, якому 19 січня було повідомлено про підозру за фактом внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації, прокоментував заяви НАБУ кореспондентам Суспільного.

"Якщо там є моменти декларування якоїсь позички за 2017 рік, недекларування у 2020 році, ну, мабуть, під час війни це дуже смішно виглядає. Вам не здається, що це якесь політичне замовлення чи інші моменти? По-друге, процесуально є моменти, була постанова призупинення строків досудового слідства, яку зараз адвокати скасували. Чому? Тому що мені немає часу займатися, їздити по кабінетах теплих, їздити розповідати про декларацію 2020 року. Я цей час витрачу на хлопців і те, що я роблю. На робочому місці знаходився, знаходжуся і буду знаходитись", - сказав посадовець.

13 лютого на сайті Сумської обласної ради опублікували фото, на яких Вадим Лисий присутній на апаратній нараді у голови облради.

Заступник голови Сумської облради Вадим Лисий прокоментував підозру НАБУ щодо недостовірних відомостей у декларації
Вадим Лисий - по центру. Фото Сумської облради

Чому із чоловіком не було зв’язку він пояснив так: "Якщо розуміти, яка ситуація у нас в області й по всій країні й там, де я їжджу і всі знають, що я роблю, то, мабуть, там зв’язку звичайного немає. То, мабуть, треба на інтернет зв`язки набирати",

Офіційно наприкінці січня Вадим Лисий перебував у робочій поїздці на Донеччині. Цю інформацію Суспільному підтвердив голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко 25 січня. За інформацією Віктора Федорченка, Вадим Лисий їздив до Бахмута.

Що відомо

  • Заступнику голови Сумської облради повідомлено про підозру було 19 січня, за фактом внесення недостовірних відомостей до щорічної декларації.
  • За інформацією слідства, підозрюваний не задекларував отриману у 2017 році позику у розмірі 1,6 млн грн (еквівалентно 60 тис. дол США на дату підписання договору), яку взяв під заставу нежитлового приміщення площею понад 520 кв. м у Сумах.
  • 7 лютого на Facebook-сторінці НАБУ розмістили інформацію про розшук посадовця.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок