Організатори Australian Open проведуть турнір для тенісистів, які знаходяться на карантині

Організатори Australian Open проведуть турнір для тенісистів, які знаходяться на карантині

Організатори Australian Open проведуть турнір для тенісистів, які знаходяться на карантині
. Philippe Montigny / FFT

Хто з українців візьме участь.

Організатори Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу-2021 запланували новий турнір розминки для гравців, які не змогли тренуватися під час карантину. Про це повідомив CNN.

Читайте також: Australian Open-2021: у двох гравців виявили коронавірус. Кількість хворих зросла до семи

WTA проведе турнір для тенісисток, які знаходяться на суворому карантині. Змагання пройдуть 3-7 лютого в співробітництві з Tennis Australia.

У ньому візьмуть участь 28 тенісистів, які опинилися в повній ізоляції, після того, як на літаках, на яких вони прибули в Мельбурн, виявили коронавірус.

"Це був особливо складний час для спортсменів, які перебувають в жорсткій ізоляції, і ми, разом з WTA і ATP, прагнемо зробити все можливе, щоб допомогти їм", - сказав директор Відкритого чемпіонату Австралії Крейг Тілі.

72-м тенісистам узагалі заборонили покидати готельні номери упродовж двотижневого карантиу.

У цю групу спортсменів потрапили українці Сергій Стаховський та Марта Костюк. Саме вони зможуть взяти участь у турнірі.

Читайте також: Сергій Стаховський теж потрапив на 2-тижневу самоізоляцію в Австралії: йому заборонено тренуватися

На тижні перед Australian Open також пройдуть два турніри серії WTA 500, в яких тепер скасують кваліфікацію. До основної сітки пройдуть тенісистки, які отримали на Відкритому чемпіонаті Австралії статус лакі-лузерів. Серед представників України в статусі лакі-лузерів перебуває Леся Цуренко.

Що відомо

  • Australian Open є першим в сезоні серед турнірів серії "Великого шолома". У 2020-му році турнір проводився з 20 січня до 2-го лютого, в чоловічому одиночному розряді перемогу здобув серб Новак Джокович, в жіночому - американка Софія Кенін.
На початок