Australian Open-2021: у двох гравців виявили коронавірус. Кількість хворих зросла до семи

Australian Open-2021: у двох гравців виявили коронавірус. Кількість хворих зросла до семи

Australian Open-2021: у двох гравців виявили коронавірус. Кількість хворих зросла до семи William West / AFP

Це перші позитивні випадки серед тенісистів.

Два тенісисти здали позитивні тести на коронавірус під час карантину після прибуття в Австралію. Про це повідомляє інформаційне агентство AFP з посиланням на органи охорони здоров'я в австралійському Мельбурні.

Позитивні тести здали саме тенісисти, однак їх імена не розголошуються. Загальна кількість інфікованих, пов'язана з проведенням тенісних турнірів в Австралії зросла до семи.

Читайте також: Марта Костюк не зможе тренуватися на 2-тижневому карантині в Австралії

Минулого тижня понад 1000 тенісистів та тренерів прибули до Австралії, де наприкінці січня розпочнеться серія тенісних турнірів, яка триватиме місяць.

Усі спортсмени зобов'язані пройти двотижневий карантин, під час якого їм на 5 годин на добу дозволено покидати номер (2 години на тренування, 2 години на тренажерний зал, година на їжу).

Однак через позитивні випадки на рейсах до Мельбурна, 72-м тенісистам узагалі заборонили покидати готельні номери упродовж двотижневого карантиу.

У цю групу спортсменів потрапили українці Сергій Стаховський та Марта Костюк.

Читайте також: Сергій Стаховський теж потрапив на 2-тижневу самоізоляцію в Австралії: йому заборонено тренуватися

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс