Олімпійська чемпіонка Атінг Му не відібралася на Ігри у Парижі через прикре падіння у відборі

Олімпійська чемпіонка Атінг Му не відібралася на Ігри у Парижі через прикре падіння у відборі

Олімпіада-2024: Чинна чемпіонка жіночих 800 м Атінг Му не пройшла кваліфікацію на Ігри.
Атінг Му. REUTERS/Kirby Lee/USA TODAY Sports

Найшвидша американка в історії дисципліни перечепилася на стартових 200 метрах дистанції.

Олімпійська чемпіонка Токіо-2020 з бігу на 800 метрів, американка Атінг Му не пройшла кваліфікацію на Ігри-2024 та пропустить цьогорічні змагання.

За підсумками національного відбору в Юджині на Олімпіаду потрапляли три американські бігунки на дистанції 800 метрів. Кваліфікація складалася з трьох етапів: першого раунду, півфіналу та фіналу.

22-річна Му показала третій час на старті змагань, а згодом виграла свій півфінал. Проте у вирішальному раунді зазнала падіння й фінішувала лише дев'ятою.

Атінг перечепилася на стартових 200 метрах дистанції та не змогла надолужити відставання. Емоційно відреагувавши на інцидент, Му після забігу одразу попрямувала до підтрибунного приміщення, передає The Guardian.

США в олімпійських стартах 800-метрівки представлятимуть три найкращі бігунки з кваліфікації: 25-річна Ніа Акінс, 28-річна Еллі Вілсон та бронзова призерка юніорського чемпіонату світу-2022 Джульєтт Віттакер.

Атінг Му: що відомо?

  • В Юджині Му проводила свої перші старти у 2024 році. Першу половину сезону американка пропустила через ушкодження.
  • Му зберігає шанси відібратися на Олімпіаду в естафеті 4х400 м, де також є чинною володаркою "золота" в складі четвірки США.
  • Атінг Му — найшвидша американка в історії жіночих 800 метрів. Чинний національний рекорд США у дисципліні бігунка встановила в фіналі Діамантової ліги-2023 у Юджині.
На початок