Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Україна — Румунія: онлайн-трансляція матчу Євро-2024 з футболу

Україна вперше зіграє офіційний матч проти Румунії
Україна вперше зіграє офіційний матч проти Румунії. AP/Czarek Sokolowski

Суспільне Спорт проводить текстовий онлайн матчу Україна — Румунія на Євро-2024 з футболу серед чоловіків.

Футбол Україна — Румунія відбудеться у понеділок, 17 червня, о 16:00 за київським часом. Для України це перший матч на чемпіонаті Європи-2024 з футболу.

90’ — Україна - Румунія 0:3

Кінець матчу. Україна програла Румунії з рахунком 0:3.

Перекладина рятує Румунію! Роман Яремчук перекидував голкіпера, але влучив у каркас воріт.

Чотири хвилини додав арбітр до основного часу поєдинку.

86’ — Україна - Румунія 0:3

Ніколає Станчу замінив захисник Богдан Раковіцан. Саме Станчу відкрив рахунок у матчі проти України.

84’ — Україна - Румунія 0:3

Мудрик наважився на дальній удар по воротах — неточно.

83’ — Україна - Румунія 0:3

Остання заміна від України: Руслан Маліновський змінив Георгія Судакова.

79’ — Україна - Румунія 0:3

Разван Марін отримав жовту картку за відмахування проти Михайла Мудрика.

77’ — Україна - Румунія 0:3

Момент в України! Георгій Судаков дальнім ударом цілив у кут воріт Румунії, але голкіпер Ніце парирував його!

75’ — Україна - Румунія 0:3

Заміни у Румунії: Гіорге Пушкаш та Адріан Рус замінили Деніса Драгуша та Маріуса Маріна.

74’ — Україна - Румунія 0:3

Мудрик виходив на перспективну ударну позицію, але замість цього вирішив віддати пас на Довбика — продовження атака не отримала.

72’ — Україна - Румунія 0:3

Олександр Тимчик змінив на фланзі Юхима Коноплю.

71’ — Україна - Румунія 0:3

Георгій Судаков пробив зі штрафного у стінку — кутовий.

70’ — Україна - Румунія 0:3

Право на небезпечний штрафний удар отримала Україна — Михайла Мудрика збили.

67’ — Україна - Румунія 0:3

Жовту картку заробив Юхим Конопля за фол на Міхейлі.

65’ — Україна - Румунія 0:3

Потрійна заміна відбулася в України: Володимир Бражко, Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук змінили Тараса Степаненка, Миколу Шапаренка та Віктора Циганкова.

57’ — Україна - Румунія 0:3

Третій м'яч пропускає Україна. Дрегуш замкнув простріл Манна після розіграшу кутового — 0:3.

56’ — Україна - Румунія 0:2

Вступає в гру Лунін. У ближній кут пробивав Раціу, але голкіпер перевів на кутовий.

53’ — Україна - Румунія 0:2

Пропускає другий м'яч Україна. Під час контратаки м'яч отримав півзахисник Разван Марін, який пробив з дальньої відстані — 0:2.

52’ — Україна - Румунія 0:1

Судаков зміг протягнути м'яча до атаки, але продовження їй знайти не зміг. У підсумку лише кутовий, який заробив Віктор Циганков.

50’ — Україна - Румунія 0:1

Після тривалої перепасовки на дальній удар наважився Георгій Судаков — високо над воротами.

46’ — Україна - Румунія 0:1

Початок другого тайму!

З удару починається другий тайм матчу. Коман цілив у дальній кут — повз ворота.

45’ — Україна - Румунія 0:1

Перерва. Україна програла перший тайм Румунії з рахунком 0:1.

Закидання вперед на Судакова — м'яч дістався голкіпера Ніце.

Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

43’ — Україна - Румунія 0:1

Пауза у матчі. Тарас Степаненко зіткнувся головою з гравцем румунської збірної — обом надають допомогу.

40’ — Україна - Румунія 0:1

Поперечина рятує Україну від другого пропущеного м'яча. Після подачі Станчу з флангу помилився Лунін, але м'яч влучив у каркас воріт.

38’ — Україна - Румунія 0:1

Ще момент від України. Довбик скидав під удар Циганкову, але у того не вийшов акцентований постріл.

Натомість Румунія створила більш акцентований момент, але м'яч після удару Манна пролетів поруч зі штангою.

37’ — Україна - Румунія 0:1

Ще одне загострення від Мудрика. На цей раз гравець пробивав з гострого кута, але м'яч зрізався і влучив у Степаненка.

36’ — Україна - Румунія 0:1

Небезпечний простріл Мудрика з лівого флангу у штрафний майданчик Румунії — Драгушин вибив головою м'яча на кутовий.

33’ — Україна - Румунія 0:1

Порушує правила Шапаренко на Дрегуші на своїй половині поля. Україна поки що не може оговтатися від пропущеного м'яча.

29’ — Україна - Румунія 0:1

Україна пропускає від Румунії. На 29-й хвилині помилкою скористався півзахисник Ніколає Станчу, який точно пробив у дальній верхній кут воріт — 0:1.

27’ — Україна - Румунія 0:0

Останні хвилини Україна грає за гібридної схеми. Зінченко частіше залишається на своїй половині поля, а ось Юхим Конопля зміщається ближче до атаки, залишаючи на своєму фланзі Віктора Циганкова.

24’ — Україна - Румунія 0:0

Ще один кутовий заробила Україна. Віктор Циганков намагався пройти до штрафного майданчика, але м'яч вибив захисник Андрей Бурке.

22’ — Україна - Румунія 0:0

Чи не перший удар по воротах Румунії від України. Артем Довбик з розвороту пробив — вище м'яч летить.

20’ — Україна - Румунія 0:0

187-39 передач за стартові 20 хвилин на користь збірної України.

17’ — Україна - Румунія 0:0

Без ударів поки збірна України з футболу. Хоча й румунській команді українці також не дають завдавати ударів по своїх воротах.

14’ — Україна - Румунія 0:0

У перспективну контратаку вийшла Україна, але її не реалізувала. Простріл Віктора Циганкова не привів ані до паса на Довбика, ані до кутового.

10’ — Україна - Румунія 0:0

У стартові 10 хвилин Україна частіше володіє м'ячем на половині поля Румунії. Однак найгостріший момент створили саме румуни.

8’ — Україна - Румунія 0:0

А ось і перший удар у площину воріт. Від Румунії: Коман пробивав з-за меж штрафного майданчика, але чітко в руки Луніну.

7’ — Україна - Румунія 0:0

Спроба прострілу з лівого флангу у штрафний майданчик Румунії — на заваді стали захисники номінальних господарів поля.

3’ — Україна - Румунія 0:0

Дальньою передачею спробували українці вивести в контратаку Артема Довбика, але м'яч перелетів форварда збірної України.

1’ — Україна - Румунія 0:0

Мудрик змістився з флангу аж у центр, щоб віддати пас на партнера по команді, але знайти нікого так і не зміг.

1’ — Україна - Румунія

Матч розпочався!

"Всі звикли, що нас вважають аутсайдерами". Капітан Румунії Станчу — про забиті голи та розгромну перемогу над Україною

• Про перемогу над Україною
"Як і казали раніше, гадаю, що всі звикли до того, що нас вважають аутсайдерами. Ось ми й звикли до цього, що є найгіршою командою в цій групі. Для нас немає проблеми грати з позиції аутсайдера. Ми дуже хороша команда, реалізовуємо ту тактику, яку нам тренер налаштовує. Те, що забили три м'ячі — це важливо, але здобули три очки — це важливіше".
  • Про забитий гол у матчі з Україною

"Я у своїй кар'єрі чимало забив таких голів. Знав, що можу дуже добре пробивати здалеку і дуже радий забити".

• Чи було в Румунії більше бажання, ніж в України

"Не знаю, чи це головна причина. Гадаю, що всі хочуть перемагати, вони [українці], ми. У близькій грі вони контролювали трохи частіше м'яча. Нам було дуже важко підходити до воріт, тож ми намагалися бити здалеку, з 30 метрів. Нам вдалося забити два м'ячі таким чином".

• Про надійну гру у захисті за рахунку 0:3
"Ми тренували гру у низькій обороні, але більше готували високий пресинг. У нас чимало якісних гравців, які можуть грати позаду. Намагаємося завжди допомагати нашим захисникам, щоб їм гралося простіше і щоб вони могли трішки відпочивати".

"Шукали помилки й провокували захисників". Тренер збірної Румунії прокоментував перемогу над Україною на старті Євро

• Про перемогу над збірною України:

"Знали, що в України чимало якісних футболістів. Вони показали історичний результат, вийшовши у чвертьфінал на минулому Євро. У них класний тренер, гравці виступають за клуби топкласу. Ми були готові до важкої гри, але добре готувалися та здобули перемогу, проти якої ніхто не може нічого сказати".

"Деколи ти шукаєш помилки, деколи — провокуєш захисників, щоб вони це зробили. Ми зробили і те, і інше, нам це вдалося. Просто задоволений тим, як зіграла команда, позитивно дивлюся в майбутнє. У нас кілька днів, щоб розібратися та підготуватися ще краще до наступного матчу [з Бельгією]".
  • Чи було в збірної Румунії більше бажання:

"Не можу порівнювати рівень бажання наш та України. Можу лише сказати, що наші гравці вийшли на матч з великими серцями. Виклалися на всі 100%. Деколи ми можемо зіграти не найкращим чином, але [проти України] показали максимум".

• Про підтримку трибун у Мюнхені:

"Було відчуття, що граємо вдома. Дуже багато було переживань у румунських вболівальників, багато неприємних моментів. За нас важко вболівати, бо ми рідко перемагаємо. Але ми подарували справжні емоції та щастя, насолоду. Вдячний, що вони приїхали сюди".

"Немає жодних пояснень". Андрій Лунін розповів про помилки під час пропущених м'ячів від Румунії на старті Євро-2024

• Про пропущені м'ячі
"Всі все бачили. Перший м'яч — моя технічна помилка, так вийшло. Тут немає жодних пояснень. Далі просто не було видно м'яча, трішки удачі [в епізоді з другим голом]. В епізоді з третім голом не розібралися. Це наші помилки, треба те виправити та рухатися далі".
  • Про настрій після поразки

"Наскільки важко після таких ігор повертатися? Важко. Але матчі кожні три дні, немає вибору та часу. Треба відновлюватися, перемикатися та рухатися далі".

• Чому не змогли переломити хід гри

"Зараз важко щось сказати. Не завжди вдається ламати хід зустрічі. Всі були заряджені. Більше були підказки тактичні, як виправити ситуацію. Всі все чудово розуміли, підказки були більше тактичні, що змінити, у чому додати".

• Про висновки від гри
"Якщо аналізувати нашу гру та прибрати помилки, ми можемо обігрувати такі збірні — маємо це зробити. Треба просто не припускатися помилок".

"Самі винні — самі й маємо виправляти". Володимир Бражко розповів про емоції від розгрому від Румунії на Євро

• Про вихід на заміну за рахунку 0:3
"Звичайно, нелегко виходити на поле за рахунку 0:3. Але я хотів допомогти команді, віддати всього себе на поле. Але не вдалося забити. Хочу перепросити у вболівальників за такий результат. Самі винні — самі й маємо виправляти. Дякую за підтримку".
  • Завдяки чому Румунія обіграла Україну

"Нічого такого вони [Румунія] не показали. Але не вистачало концентрації. Десь там, десь в іншому місці напівмомент, і це вирішило долю матчу".

• Про слова від Реброва у перерві

"Казав грати агресивніше з м'ячем, змінити схему, щоб інсайди були вище, і тоді б все виходило. Але коли пропустили м'яч, то збився ритм гри, чогось не вистачало. Треба було перебудуватися, але вже рахунок був 0:3".

• Про пропущені м'ячі України

"Помиляються всі, не можу сказати, хто винний, а хто ні. Головне, щоб був аналіз помилок, бо ціна їхня дуже велика. Але є ще два матчі, можна ще виправити ситуацію. Більше немає слів після такого матчу".

• Про настрій перед наступним матчем проти Словаччини
"Будемо намагатися якомога швидше забути цю гру [проти Румунії], проаналізувати її та підготуватися до Словаччини. Немає часу думати про цей матч, треба якомога швидше про нього забути та проаналізувати. Але рахунок залишається назавжди".

"Для всіх це було неочікувано". Сергій Ребров пояснив поразку від збірної Румунії в першому матчі Євро-2024

• Про результат матчу з Румунією:

"Гадаю, що для всіх це було неочікувано. Це Євро. Завжди кажу: якщо хочемо досягти чогось на чемпіонаті Європи, кожен гравець мусить показувати максимум. На жаль, цього не було, але це перша гра. Будемо серйозніше та ретельніше готуватися до наступної".

• За рахунок чого Румунія здобула перемогу:
"Не думаю, що ми не бажали забити. І перші хвилини до пропущеного м'яча ми контролювали гру. Але є помилки, яких ми припускаємося, і це було [й проти Румунії]. Вважаю, ми були недостатньо агресивні в атаці, не створювали моменти".
  • Що потрібно сказати футболістам збірної:

"Вони мають самі себе повертати. Розуміємо, що це не одна гра. Так, припустилися багатьох помилок. Потрібно ретельно аналізувати цей матч, показати гравцям та готуватися до наступного поєдинку".

"Я завжди кажу: гравці дуже вдячні тим, хто захищає нашу країну. Перед грою казав фуболістам, що ми граємо для них, що маємо показати дух українців. На жаль, такий [вийшов] результат. Впевнений, що на наступну гру буде інший настрій".

"Програвати 0:3 — завжди боляче". Олександр Зінченко відреагував на поразку України від Румунії на старті Євро-2024

• Про емоції після програного матчу:

"Дуже важко знайти правильні слова. Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють, що сталося. Потрібно показати нашу реакцію в наступній грі".

• Що не вийшло в матчі з Румунією:
"Не знаю, головний тренер вкаже на наші помилки після гри, чого не вистачало. Але програвати 0:3 — це завжди боляче і неприємно".
  • Наскільки важко повертатися до гри після розгрому:

"Сподіваюся, в нас вийде це зробити. Так, на жаль, не так багато часу, але потрібно виходити з цієї ситуацїі. Всі команди грають за однакових умов, тож потрібно покращувати свою гру, це 100%".

• Чого забракло в другому таймі:
Десь агресії попереду, про це говорив головний тренер у перерві. Контроль м'яча — це одне, але створювати моменти — інше. Саме так збірна Румунії і перемогла, створила якісь напівмоменти та забила м'ячі. А далі нам вже було дуже важко".

• рахунок: 3:0 на користь Румунії

Україна має більшу кількість ударів за Румунію (10 проти 9). При цьому перший удар у площину українці завдали лише на 76-й хвилині, а румуни забили три м'ячі.

Україна - Румунія 0:1

Україна продовжила серію пропущених м'ячів на стартах Євро з футболу. В усіх чотирьох стартових поєдинках українці неодмінно пропускали, лише одна гра (на Євро-2012 проти Швеції) закінчилася для "синьо-жовтих" перемогою.

Статистика першого тайму

• володіння м'ячем: 71%-29%
  • удари: 4-3
  • паси: 335-132
  • відбори м'яча: 8-4

Обслуговуватиме матч Румунія — Україна бригада арбітрів на чолі з шведом Гленном Нюбергом.

Команди виходять на поле! Але спершу — гімни.

15 хвилин до початку матчу!

Загалом у четвертий змагальний день Євро-2024 відбудеться три поєдинки:

• 16:00. Румунія – Україна (Група Е)
  • 19:00. Бельгія – Словаччина (Група Е)
  • 22:00. Австрія – Франція (Група D)

До початку поєдинку залишилося 25 хвилин! Хто здобуде перемогу у грі — голосуйте на Telegram-каналі Суспільне Спорт.

Тарас Степаненко — єдиний гравець збірної України, що виходив проти Румунії у товариському матчі у 2016 році. Той поєдинок закінчився надрезультативно: українці перемогли з рахунком 4:3.

Україна вчетверте гратиме на чемпіонаті Європи з футболу, починаючи з 2012 року вона не пропустила жодної континентальної першості.

Найкращий же результат України встановили на попередньому Євро-2020. У порівнянні з тим турніром у складі України — одразу 17 (!) футболістів.

Україна та Румунія провели між собою шість товариських матчів. Після стартових трьох поразок українці не програли жодної з трьох наступних ігор (дві перемоги та одна нічия).

Перед матчем Румунія — Україна у центр Мюнхена привезли трибуну харківського стадіону "Сонячний". Він був збудований Україною до Євро-2012 і зруйнований російськими військами у травні 2022 року.

Трибуна поєднана з інтерактивною інсталяцією: відвідувачі зможуть прочитати й почути історію "Сонячного, який був тренувальною базою збірної Нідерландів на Євро-2012, а потім став головним тренувальним стадіоном для національної команди України. VR-окуляри перенесуть кожного на стадіон у реальному часі, щоб побачити, який вигляд він має після російського удару.

Трибуна стадіону "Сонячний"
Трибуна стадіону "Сонячний". УАФ

Збірна Румунії перебуває без перемог на чемпіонатах Європи впродовж останніх 24 років. Востаннє румунам вдалося перемогою закінчити матч Євро ще у 2000 році — тоді, обігравши Англію (3:2), вони змогли вийти до чвертьфіналу змагань.

Центральною зміною у складі збірної України є вихід на лівому фланзі захисту Олександра Зінченка, який грав у збірній на позиції центрального півзахисника. Перед стартом поєдинку футболіст прокоментував свою майбутню позицію на Євро у складі України.

"Готовий допомогти своїй команді будь-де, де мене бачить головний тренер. Дякуючи тренерам, які у мене були в минулому та багато чого дали та навчили, відчуваю себе комфортно на тій чи іншій позиції", — сказав Зінченко.

Стартовий склад Румунії на матч проти України

Ніце — Раціу, Драгушин, Бурке, Банку — Р. Марін, М. Марін, Станчу — Манн, Драгуш, Коман

У порівнянні зі складом на останній товариський матч проти Молдови в Україні лише дві зміни:

• травмованого Віталія Миколенка на лівому фланзі захисту замінює Олександр Зінченко;
  • у центрі нападу виходить не Роман Яремчук, а Артем Довбик. Таким чином, Сергій Ребров вперше за тривалий час випускає зв'язку з "Жирони" Циганков-Довбик у стартовому складі.

Стартовий склад збірної України на матч проти Румунії

Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Зінченко – Судаков, Степаненко, Шапаренко – Циганков, Довбик, Мудрик

Україна проведе 14-й матч під керівництвом Сергія Реброва. Лише у двох з них українці зазнавали поразки, зокрема в одній з трьох товариських ігор проти Польщі (1:3).

За інформацією Telegram-каналу "Бомбардир", на матчі Румунія — Україна буде заборонено проносити російські прапори. Їх було помітно на кількох попередніх поєдинках Євро-2024 з футболу, зокрема на грі Сербія — Англія.

Матч проти Румунії Україна зіграє у синьому комплекті форми, самі ж румуни будуть у жовтій.

Форма збірної України з футболу
Форма збірної України з футболу. УАФ/Олександр Гливинський

Україна — Румунія: де дивитись матч на Суспільному?

Україна — Румунія трансляція буде доступна для показу на місцевих телеканалах Суспільного. Наприклад, Суспільне Київ чи Суспільне Харків. Дивитись Україна — Румунія онлайн можна виключно на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт Україна — Румунія трансляція здійснюватися не буде. Також за умовами договору місцеві телеканали Суспільного мовлення на OTT-платформах не транслюватимуть футбол Україна — Румунія. Дивитися онлайн, матч збірної України з футболу — на медіасервісі MEGOGO.

Крім Румунії, суперниками України по групі на Євро-2024 з футболу є збірні Бельгії та Словаччини. Свій поєдинок вони проведуть пізніше, о 19:00.

Вся інформація про суперників збірної України перед стартом групи Е на Євро-2024 — тут.

Старт збірної України на Євро-2024 з футболу відбудеться на наступний день після перемоги олімпійської команди на товариському турнірі у Франції. У фіналі змагань українці у серії пенальті обіграли команду Кот-д'Івуару.

Частина футболістів збірної України має теоретичні шанси на те, щоб також зіграти й на Олімпіаді. Одразу шість футболістів — голкіпер Анатолій Трубін, захисник Максим Таловєров, півзахисники Володимир Бражко, Георгій Судаков та Михайло Мудрик, а також форвард Владислав Ванат — виводили команду на Олімпіаду-2024 і представлені у заявці на Євро-2024.

Матч Румунія — Україна відбудеться у Мюнхені на "Альянц-Арені", домашньому стадіоні "Баварії". Ця арена здатна вмістити 70 тисяч глядачів.

Серед гравців, участь яких очікується у матчі — капітан збірної Румунії Ніколає Станчу. Свого часу футболіста хотів навіть підписати Сергій Ребров — у часи роботи головним тренером в "Аль-Айні" з ОАЕ.

"Я чув про це. Не можу сказати, що знаю пана Реброва, але ми спілкувалися раніше — можливо, саме тому він згадав мене", — прокоментував слова Реброва футболіст збірної Румунії.
У доробку Ніколає Станчу 70 матчів за збірну Румунії
У доробку Ніколає Станчу 70 матчів за збірну Румунії. AP/Andreea Alexandru

Головний тренер збірної Румунії Едуард Йорданеску розповів про очікування від гри проти України:

"Поважаємо їх [збірну України]. Їхній тренер досягнув неймовірних результатів, але коли пролунає стартовий свисток, все це не матиме значення. Наша нервовість — частина того, що відбувається на турнірі. Ми маємо трансформувати її у позитивну енергію. Ми маємо бути розумними, але й надійними. Ми у фінальній частині турніру, тож немає чого боятися".

"Готові до всіх сценаріїв. Хочемо знайти рішення [для перемоги], але водночас і прагнемо відповідати своїй ідентичності. Нам потрібно грати краще у певних епізодах, інакше нам буде важко [досягти результату]. У них [України] чимало гарних гравців, частина з них виступають в Англії. Якщо ти регулярно граєш у євротурнірах, то маєш певну цінність".

Хто переможе у матчі Румунія — Україна?

Головний тренер збірної України Сергій Ребров же натомість звернув увагу на силу Румунії перед очною зустріччю.

"Хтось каже, що Румунія — слабка команда на Євро, але вони виграли свою [відбіркову] групу. Я знаю гравця, якого хотів отримати в «Аль-Айн», — це [півзахисник Ніколає] Станчу, він мені дуже подобається.

Румунія досягла успіху завдяки командним діям, це дисциплінована команда. У них є молоді гравці, які можуть вирішити матч своїми діями".

"На Євро немає [слабких] команд. Ми дивилися багато ігор збірної Румунії, тільки один матч товариський вони грали основним складом — проти Болгарії (0:0). Тому ми більше орієнтувалися на ігри кваліфікації і ту гру проти Болгарії. Це дійсно команда, яка розуміє, за рахунок чого намагається грати. У них є дуже швидкі гравці, дуже хороша дисципліна на полі. За рахунок цього вони вийшли на Євро".

Про особливе значення старту збірної України на Євро-2024 з футболу розповів захисник Ілля Забарний:

Збірна Румунії вперше гратиме проти України офіційний матч — станеться це вже у першому турі Євро-2024.

Що відомо про збірну Румунії, а також інших суперників України на Євро-2024 — читайте у матеріалі тут.

Заявка Румунії на матч з Україною

• Воротарі: Штефан Тірновану ("Стяуа"), Флорін Ніце ("Газіантеп", Туреччина), Гораціу Молдован ("Атлетіко", Іспанія).
  • Захисники: Васіле Могош ("Клуж"), Нікушор Банку ("Університатя"), Андрей Раціу ("Райо Вальєкано", Іспанія), Раду Драгушин ("Тоттенгем", Англія), Богдан Раковіцан ("Ракув", Польща), Адріан Рус ("Пафос", Кіпр), Йонуц Неделчару ("Палермо", Італія), Андрей Бурке ("Аль-Охдуд", Саудівська Аравія).
  • Півзахисники: Адріан Шут, Даріус Олару, Флорінель Коман (усі — "Стяуа"), Деян Сореску ("Газіантеп", Туреччина), Маріус Марін ("Піза", Італія), Александру Чікелдеу ("Коньяспор", Туреччина), Резван Марін ("Емполі", Італія), Ніколае Станчу ("Дамак", Саудівська Аравія), Денніс Манн, Валентин Міхейле (обидва — "Парма", Італія), Яніс Хаджі ("Алавес", Іспанія).
  • Нападники: Данієль Бірліджа ("Клуж"), Деніс Дрегуш ("Газіантеп", Туреччина), Джордже Пушкаш ("Барі", Італія), Деніс Алібек ("Муайтер", Катар).

До заявки збірної України на матч проти Румунії увійшли всі 26 футболістів. При цьому один з них не зіграє: захисник Віталій Миколенко продовжує відновлення через травму стопи.

• Воротарі: Георгій Бущан, Анатолій Трубін, Андрій Лунін
  • Захисники: Юхим Конопля, Олександр Сваток, Максим Таловєров, Ілля Забарний, Валерій Бондар, Богдан Михайліченко, Олександр Тимчик, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко
  • Півзахисники: Сергій Сидорчук, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Микола Шапаренко, Георгій Судаков, Руслан Маліновський, Михайло Мудрик, Володимир Бражко, Олександр Зінченко, Віктор Циганков, Олександр Зубков
  • Форварди: Роман Яремчук, Артем Довбик, Владислав Ванат