Румунія — Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч Євро-2024 з футболу

Румунія — Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч Євро-2024 з футболу

Румунія - Україна футбол
Олександр Зінченко. Фото: Joris Verwijst/BSR Agency/Getty Images

Стартовий матч України на чемпіонаті Європи-2024 буде трансльований в ефірі Суспільного мовлення.

Збірна України стартує на чемпіонаті Європи з футболу. У першому турі на команду Сергія Реброва очікує матч Румунія — Україна.

Україна перед стартом Євро-2024 з футболу провела три товариські поєдинки: зіграла внічию з Німеччиною (0:0), поступилася Польщі (1:3) та розгромила Молдову. Наступним стане матч Україна — Румунія.

Румунія — Україна: команди проведуть між собою перший офіційний поєдинок. Перед цим збірні зустрічалися між собою лише у межах товариських матчів: "синьо-жовті" виграли два з них.

Усі матчі збірної України з футболу на чемпіонаті Європи-2024 транслюють місцеві телеканали Суспільного та медіасервіс MEGOGO.

Україна — Румунія: де дивитись матч на Суспільному?

Україна — Румунія трансляція буде доступна для показу на місцевих телеканалах Суспільного. Наприклад, Суспільне Київ чи Суспільне Харків. Дивитись Україна — Румунія онлайн можна виключно на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт Україна — Румунія трансляція здійснюватися не буде. Також за умовами договору місцеві телеканали Суспільного мовлення на OTT-платформах не транслюватимуть футбол Україна — Румунія. Дивитися онлайн, матч збірної України з футболу — на медіасервісі MEGOGO.

Україна — Румунія: рахунок матчу та про головні події зустрічі можна дізнатися у текстовій онлайн трансляції на сайті Суспільне Спорт. Також до і після завершення Румунія — Україна відбудеться студія до футболу, де будуть обговорені головні моменти гри.

Чи можна слухати матч Румунія — Україна?

Радіо трансляція Румунія — Україна на Євро-2024 з футболу буде доступною на Радіо Промінь. Тут також можна буде слухати Україна — Румунія наживо.

На початок