Olympic games paris 2024
Літні Олімпійські Ігри 2024 у Парижі

Літні Олімпійські Ігри 2024 у Парижі

"Не у тому віці, щоб грати усюди". Ліонель Мессі не виступатиме за Аргентину на Олімпіаді-2024

"Не у тому віці, щоб грати усюди". Ліонель Мессі не виступатиме за Аргентину на Олімпіаді-2024

Лео Мессі на Олімпіаді-2024
Ліонель Мессі. Ліонель Мессі. Фото: AP Photos

36-річний аргентинський футболіст Ліонель Мессі виключив можливість своєї гри за Аргентину на Олімпійських іграх-2024. Про це він заявив в інтерв'ю ESPN.

За словами Мессі, він не може за одне літо відіграти і на Копа Америка, і на Олімпіаді.

"Понад усе, я уже не в тому віці, щоб грати усюди. Мені потрібно обирати обережно, було б занадто багато зіграти на двох поспіль турнірах. Мені пощастило ще раніше зіграти на Олімпіаді, виграти її. Це був неймовірний досвід у футболі", – сказав Мессі.

Тренер олімпійської збірної Аргентини, Хав'єр Маскерано, запросив Мессі до складу команди одразу після виходу на Ігри-2024. Ліонель раніше також висловлював бажання відіграти на Олімпіаді.

"Я говорив з тренером Маскерано, і ми обоє зрозуміло ситуацію", – доповнив Ліонель.

У складі Аргентини на Копа Америка-2024 Мессі захищатиме титул переможця турніру. Матч-відкриття турніру запланований на 20 червня, а фінал – на 14 липня. Натомість перша гра на Олімпіаді – уже 24 липня.

Збірна Аргентини – суперник України на груповому етапі Олімпіади-2024 у футболі. Матч Україна – Аргентина відбудеться 30 липня о 18:00 за київським часом, буде останнім для обох команд на груповому етапі.

Суспільне Мовлення – ексклюзивний транслятор Олімпійських ігор-2024 в Україні. Дивіться пряму трансляцію змагань на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також місцевих телеканалах Суспільного.

За словами Мессі, після завершення Копа Америка він планує повернутися до клубу "Інтер Маямі" та продовжити участь у клубному сезоні.

На початок