Василь Ломаченко став чемпіоном світу в легкій вазі за версією IBF

Василь Ломаченко став чемпіоном світу в легкій вазі за версією IBF

Василь Ломаченко повернув собі звання чемпіона світу з боксу
Василь Ломаченко повернув собі звання чемпіона світу з боксу. AP Photos

Українець повернув собі титул у бою з Джорджм Камбососом.

Український боксер Василь Ломаченко провів чемпіонський бій за звання володаря поясу чемпіона світу у легкій вазі за версією IBF. Ломаченко переміг австралійського боксера Джорджа Камбососа.

Ломаченко — колишній чемпіон світу у легкій вазі. 36-річний боксер мав другу можливість повернути собі звання чемпіона світу, яке втратив у жовтні 2020 року, коли програв Теофімо Лопесу (втратив пояси WBA, WBC та WBO).

Перший шанс здобути чемпіонські пояси Ломаченко втратив в останньому поєдинку проти Девіна Гейні. Бій за звання абсолютного чемпіона світу закінчився поразкою українця одностайним рішенням суддів.

Втім, вже у наступному поєдинку Ломаченко отримав інший шанс побитися за чемпіонський пояс. Девін Гейні звільнив всі пояси у легкій вазі, тож українець отримав шанс стати володарем титулу IBF у поєдинку проти Джорджа Камбососа, який теж втратив чемпіонські пояси у поєдинку проти Гейні.

Як пройшов бій Ломаченко — Камбосос?

  • Перші два раунди пройшли на користь Ломаченка. Український боксер викидував більше ударів і навіть декілька разів пробивав блок Камбососа. Австралієць натомість відповідав переважно ударами у корпус українця.
  • У наступних двох раундах Камбосос почав частіше відкриватися. Однак Ломаченко не продовжував збавляти обертів і завдав декількох успішних комбінацій ударів.
  • У п'ятому раунді Ломаченко завдав сильного удару у голову Камбососа — австралієць ледь не відправився у нокдаун, але втримався на ногах і продовжив бій без відрахунку рефері. У наступному вже намагався відповідати австралієць, проте кінцівку раунду активніше провів саме український боксер.
  • У восьмому раунді Камбосос отримав розсічення брови після удару Ломаченка. Українець ж продовжував завдавати більшої кількості ударів по австралійцеві.
  • В 11-му раунді Ломаченко здобув перемогу над Камбососом достроково: спершу відправив у нокдаун, а потім — ще в один, після чого бій було завершено.

На початок