Ломаченко рішенням суддів програв Гейні у бою за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі

Ломаченко рішенням суддів програв Гейні у бою за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі

Ломаченко рішенням суддів програв Гейні у бою за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі
Василь Ломаченко. Фото: AP Photos

Результат бою.

Український боксер Василь Ломаченко провів чемпіонський бій за звання володаря всіх поясів у легкій вазі. Ломаченко поступився Девіну Гейні рішенням суддів.

Ломаченко - колишній чемпіон світу у легкій вазі. 35-річний боксер мав можливість повернути собі звання чемпіона світу: у жовтні 2020 року він програв Теофімо Лопесу, втративши чемпіонські пояси WBA, WBC та WBO.

Після втрати чемпіонських поясів Ломаченко провів два поєдинки, в обох переміг. До третього ж українець підходив у статусі претендента на звання абсолютного чемпіона світу - відповідний шанс йому надав Девін Гейні - непереможений американський боксер.

Як пройшов бій Ломаченко - Гейні?

  • Стартові два раунди пройшли за активності Ломаченка. Українець навіть намагався затиснути чемпіона у кутку, але той одразу ж звідти виривався.
  • 3-4 раунди: Ломаченко продовжив контролювати ринг та наближатися до Гейні. Американець, водночас, також почав відповідати ударами на випади українця, однак більш влучним був саме Ломаченко.
  • У п'ятому раунді Гейні почав набувати перевагу: активніше рухався та завдав удари. Ломаченко натомість контратакував, завдавши удар по корпусу чемпіона.
  • Половину бою Гейні закінчив активніше за українця, завдавши кілька потужних ударів у корпус. Ломаченко почав завдавати менше точних ударів, американець остаточно заволодів перевагою.
  • У восьмому раунді Ломаченко завдав кілька влучних ударів у голову Гейні. Американець переважно відповідав ударами у корпус.
  • Після рівного дев'ятого раунду Ломаченко провів комбінацію влучних ударів у голову Гейні.
  • У 11-му раунді Ломаченко завдав одразу кілька комбінацій ударів по Гейні у першій половині 3-хвилинки. Після цього українець зупинився і переважно захищався від американця, який ударів не завдавав.
  • Вирішальний 12-й раунд не визначив переможця бою. Ломаченко був активнішим за Гейні, однак американець зміг "повернутися" у поєдинок після 11-го раунду.
  • Рішення суддів - одностайна перемога Гейні: 116-112, 115-113, 115-113. Ломаченко програв бій.
На початок