Еліна Світоліна поступилася в першому матчі турніру WTA 1000 в Мадриді: результат

Українська тенісистка Еліна Світоліна на турнірі WTA 1000 в іспанському Мадриді.
Еліна Світоліна. Getty Images/Juan Carlos Lucas/NurPhoto

Українку переграла господарка змагань Соррібес Тормо.

Еліна Світоліна завершила виступи на турнірі WTA 1000 в Мадриді. У матчі другого раунду українка поступилася господарці змагань Сарі Соррібес Тормо — 0:2 за партіями.

У Мадриді лідерка національного рейтингу Світоліна стартувала безпосередньо з другого раунду — як 16-та сіяна турніру. Досі в кар'єрі Еліна ніколи не виходила до третього кола в Мадриді.

Проти Саррібес Тормо українка проводила дебютний очний матч. 55-та ракетка світу з Іспанії стартувала на турнірі з перемоги у двох сетах над американкою Бернардою Перою — 2:0.

Як пройшов матч

• З п'яти геймів на власній подачі у стартовій партії Світоліна програла чотири. Зокрема, обидва свої сетболи Саррібес Тормо отримала саме на подачі українки за рахунку 5:3.
  • Перебіг поєдинку змінився в другому сеті: Саррібес Тормо повела 1:0, але Світоліна відповіла серію з чотирьох виграних геймів поспіль — 4:1 на користь українки з перевагою в два брейки.
  • Іспанка відіграла відставання в п'яти наступних геймах і рахунок зрівняла. Вигравши третій гейм поспіль, Саррібес Тормо повела 6:5 і опинилася за крок від виходу в наступний раунд.
  • Матчбол на подачі українки суперниця реалізувала з третьої спроби. 5:7 — Світоліна поступається після 2:13 години на корті.

WTA 1000. Мадрид. 1/32 фіналу

Сара Соррібес Тормо (Іспанія) — Еліна Світоліна (Україна, 16) — 2:0 (6:3, 7:5)

Що означає результат матчу

• Світоліній з дев'ятої спробі не вдалося дістатися третього раунду в Мадриді. На місцевому турнірі Еліна п'ять разів вибувала в першому колі, вже вчетверте — в другому.
  • Світоліна — друга українка, що вибуває зі змагань в Іспанії. За підсумками першого раунду виступи на Madrid Open завершила Леся Цуренко.
  • Серед українок на турнірі залишаються Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська — всі стартують безпосередньо з другого раунду.

Еліна Світоліна: результати в сезоні-2024

• Квітень 2024: Мадрид (WTA 1000) — другий раунд
  • Квітень 2024: Чарльстон (WTA 500) — третій раунд
  • Березень 2024: Маямі (WTA 1000) — другий раунд
  • Березень 2024: Індіан-Веллс (WTA 1000) — третій раунд
  • Лютий 2024: Дубай (WTA 1000) — третій раунд
  • Січень 2024: Australian Open (Грендслем) — четвертий раунд
  • Січень 2024: Окленд (WTA 250) — фінал