Леся Цуренко програла 170-й ракетці світу у першому колі турніру WTA 1000 в Мадриді

Леся Цуренко програла 170-й ракетці світу у першому колі турніру WTA 1000 в Мадриді

Леся Цуренко, теніс, Мадрид, WTA
Леся Цуренко. Getty Images

Як це сталось.

Леся Цуренко завершила виступи на турнірі WTA 1000 у Мадриді. У першомі колі українська тенісистка поступилась 18-річній філіппінці Александрі Еалі у трьох сетах.

Цуренко стала однією з п'яти українок, що потрапили в основну сітку турніру у Мадриді. На відміну від решти представниць України, Леся не отримала статусу сіяної, тож стартувала у столиці Іспанії з першого кола.

Суперницею Цуренко стала 170-та ракетка світу Еала, що отримала вайлдкард від організаторів. Тенісистки вперше зустрілись в очному матчі.

Як минув поєдинок Цуренко

  • У першому сеті Цуренко зробила два брейки та жодного разу не програла власну подачу, відігравши два брейкпойнти. За рахунку 5:2 українка реалізувала п'ятий сетпойнт і повела 1:0 за партіями.
  • На старті другого сету Цуренко зробила ще один брейк, однак Еала зуміла відігратись. За рахунку 2:3 Леся знову програла власну подачу, утім, у двох наступних геймах відновила паритет.
  • За рахунку 4:5 Цуренко дозволила Еалі заробити сетпойнти. Філіппінка у підсумку реалізувала третій із них та відновила паритет за партіями.
  • У вирішальному сеті тенісистки дійшли до рахунку 4:4, тричі обмінявшись брейками. Зрештою, Еала забрала два наступні гейми, а відтак й матч — 6:4.

WTA 1000, Мадрид. Перше коло

Александра Еала (Філіппіни, WC) — Леся Цуренко (Україна) 2:1 (2:6, 6:4, 6:4)

Еала вперше вийшла у другий раунд Mutua Madrid Open, де зіграє проти 27-ї сіяної Сорани Кирсті з Румунії. Цуренко вшосте вилетіла зі змагань у Мадриді у першому колі, її особистий рекорд — третій раунд у 2023 році.

Що відомо

  • Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна стартують у Мадриді з другого кола. Своїх суперниць вони дізнаються за підсумками матчів першого раунду.
  • Чинною чемпіонкою WTA 1000 у столиці Іспанії є друга ракетка світу Аріна Сабалєнка.
  • Призовий фонд жіночих змагань у Мадриді складає 7.8 мільйона євро.
На початок