"Не вірила, що можу виграти". Марта Костюк прокоментувала свій камбек проти сьомої ракетки світу в Штутгарті

Українська тенісистка Марта Костюк на турнірі WTA 500 у Штутгарті, Німеччина.
Марта Костюк. Getty Images/Robert Prange

Українка відіграла п'ять матчболів Цінь Вень Чжен на шляху до дебютного чвертьфіналу.

Марта Костюк вперше зіграє у чвертьфіналі турніру WTA 500 в німецькому Штутгарті. Українка залишила поза турніром сьому ракетку світу, китаянку Цінь Вень Чжен.

Після 34 хвилин на корті Костюк повела за сетами — 6:2. Ще за годину рахунок у матчі вже був рівним — суперниця з єдиним брейком виграла другу партію 6:4.

Чжен була близькою до перемоги за рахунку 5:4 у третьому сеті. На подачі суперниці китаянка мала п'ять матчболів, але не реалізувала жодного — Марта забрала чотири останніх гейми поспіль і вийшла до чвертьфіналу.

"Не знаю, [як мені це вдалося], — підсумувала Костюк у коментарі після гри. — У другому сеті була дуже щільна боротьба".

"У мене були свої нагоди — я їх не використала. Я була розчарована. Не вірила, що ще можу виграти цей матч".

"Було дуже напружено за рахунку 4:5 [у третьому сеті]. Всі матчболи — це були надзвичайні розіграші. Можливо, трохи я і заслужила на [перемогу]", — додала українка з посмішкою.

Вдруге в сезоні Костюк вдалося обіграти суперницю з топ-10 світового рейтингу. На початку березня українка вже долала американку Джессіку Пегулу в півфіналі WTA 500 у Сан-Дієго — 7:6, 6:1 проти п'ятої ракетки світу.

Наступною суперницею Марти у Штутгарті стане Коко Гофф, третій номер світового рейтингу. У січні ці тенісистки вже зустрічалися у чвертьфіналі Australian Open — важку перемогу після трьох годин здобула американка.

• Марта Костюк проводить свій перший турнір WTA за місяць. Через хворобу українка не змагалася після Індіан-Веллса до початку ґрунтового сезону.
  • Досі в Штутгарті Костюк грала лише одного разу — подолала кваліфікацію та дісталася 1/8 фіналу в сезоні 2018 року.
  • Після двох перемог на Stuttgart Open Костюк у режимі реального часу посідає 24-те місце світового рейтингу — це новий персональний рекорд українки.