Хокей: чемпіонат світу
Збірна України з хокею в овертаймі обіграла резервну команду Латвії у підготовчому матчі до ЧС-2024

Матч хокейних збірних України та Латвії В, хокей, товариська гра, хокейна збірна України
Матч хокейних збірних України та Латвії В. Федерація хокею України

Як минув поєдинок.

Чоловіча збірна України з хокею провела другий товариський матч у межах підготовки до чемпіонату світу. "Синьо-жовті" взяли реванш у резервної команди Латвії — перемога 2:1 в овертаймі.

Перед початком ЧС-2024 Україна проводить збори в литовському Каунасі. Під час підготовки до світової першості з хокею "синьо-жовті" запланували чотири матчі із трьома суперниками: два з Латвією і по одному з Литвою та Китаєм.

Перший матч з Латвією відбувся у вівторок, 16 квітня. Підопічні Дмитра Христича поступились супернику в овертаймі — 2:3.

Як пройшов другий контрольний поєдинок України з Латвією В

• У першому періоді матчу команди не відкрили рахунок — 0:0.
  • Дебютну шайбу глядачі побачили у другому періоді. Нападник України Олексій Ворона змістився з правого краю у центр та виконав влучний кидок повз голкіпера Латвії.
  • У третьому періоді латвійці організувати натиск на ворота українців та зрештою зрівняли рахунок. Команди вдруге поспіль завершили основний час товариського матчу внічию.
  • У підсумку доля поєдинку вирішувалась в овертаймі. Вже на його початку Олександр Пересунько закинув переможну шайбу після передачі від Пилипа Пангелова-Юлдашева — 2:1.

Хокей. Товариський матч

Латвія В — Україна 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Наступний контрольний матч Україна проведе у неділю, 21 квітня, проти команди Литви, з якою зустрінеться й на ЧС-2024.

Розклад товариських матчів України перед ЧС-2024

• 21 квітня. Каунас, Литва: Литва — Україна
  • 24 квітня, Каунас, Литва: Україна — Китай

Що відомо?

• Збірна України наприкінці квітня розпочне боротьбу на чемпіонаті світу-2024. П’ятий сезон поспіль "синьо-жовті" проведуть у дивізіоні IВ.
  • Минулого сезону Україна зупинилась за крок до підвищення у класі: посіла друге місце в дивізіоні IВ. До групи IA пробилася Японія, обійшовши Україну на п'ять очок.
  • Чемпіонат світу-2024 пройде з 27 квітня по 3 травня. В цей період Україна проведе п'ять матчів дивізіону IВ. Підвищення в класі здобуде лише команда на першій сходинці турнірної таблиці.

Україна на ЧС-2024 з хокею: розклад матчів

• 27 квітня. 19:30. Естонія — Україна
  • 28 квітня. 19:30. Україна — Нідерланди
  • 30 квітня. 12:30. Україна — Китай
  • 1 травня. 12:30. Україна — Іспанія
  • 3 травня. 19:30. Литва — Україна