Хокей: чемпіонат світу
Україна програла резервній команді Латвії в овертаймі у першому з двох підготовчих матчів перед стартом ЧС з хокею

Збірна України з хокею
Збірна України з хокею. Федерація хокею України

Як пройшов перший матч.

Збірна України з хокею зіграла перший товариський матч у межах підготовки до чемпіонату світу. Україна в овертаймі поступилась резервній команді Латвії — 3:2.

Перед початком ЧС-2024 Україна проводить збори в литовському Каунасі. Під час підготовки до світової першості з хокею "синьо-жовті" запланували чотири матчі із трьома суперниками: два з Латвією і по одному з Литвою та Китаєм. Перший матч з бронзовим призером чемпіонату світу-2023 з хокею Латвією відбувся у вівторок, 16 квітня.

Торік Україна також зустрічалась з резервною командою Латвією в рамках товариських матчів. Тоді Україна здобула перемогу у двох матчах з рахунками 6:3 і 10:1.

Як пройшов матч Латвія — Україна?

• У першому періоді перевагу здобули українці: на дев’ятій хвилині Гліб Кривошапкін з лівого кола для вкидання забив перший гол. Вже за три хвилини українська збірна подвоїла перевагу: кидком від синьої лінії ворота вразив Віталій Лялька. Втім, на 18-й хвилині латвійці відіграли одну шайбу і на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь України.
  • У другому періоді українці протягом п’яти хвилин грали в більшості, але команда не змогла скористатись цією можливістю і збільшити різницю голів. Друга двадцятихвилинка лишилась безгольовою.
  • У третьому періоді на 14-й хвилині Латвія зрівняла рахунок. Збірні вивели зустріч в овертайм, де вже на третій хвилині латвійці закинули шайбу в українські ворота — 3:2.

Хокей. Товариський матч

Латвія В — Україна 3:2 ОТ (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)

В середу, 17 квітня, збірні України та Латвії зіграють другий товариський матч в рамках підготовки до ЧС-2024.

Розклад товариських матчів України перед ЧС-2024

• 17 квітня. Рига, Латвія: Латвія — Україна
  • 21 квітня. Каунас, Литва: Литва — Україна
  • 24 квітня, Каунас, Литва: Україна — Китай

Що відомо?

• У 2024 році команда Дмитра Христича пробилася до фіналу олімпійської кваліфікації завдяки перемогам над Республікою Корея (4:0), Польщею (3:2) та Естонією (5:3).
  • Минулого сезону Україна зупинилась за крок до підвищення у класі: посіла друге місце в дивізіоні IВ у 2023 році. До групи IA пробилася Японія, обійшовши Україну на п'ять очок.
  • Чемпіонат світу 2024 пройде з 27 квітня по 3 травня. В цей період Україна проведе п'ять матчів дивізіону IВ. Підвищення в класі здобуде лише команда на першій сходинці турнірної таблиці.

Україна на ЧС-2024 з хокею: розклад матчів

• 27 квітня. 19:30. Естонія — Україна
  • 28 квітня. 19:30. Україна — Нідерланди
  • 30 квітня. 12:30. Україна — Китай
  • 1 травня. 12:30. Україна — Іспанія
  • 3 травня. 19:30. Литва — Україна