"Це була катастрофа". Хаві розкритикував арбітра через пряму червону картку в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Вилучення Рональда Араухо у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Барселона" — ПСЖ.
Вилучення Рональда Араухо в матчі проти ПСЖ. REUTERS/Albert Gea

Каталонці вибули з турніру після розгрому від ПСЖ.

"Барселона" зазнала розгромної поразки в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів. ПСЖ вибив іспанський клуб з рахунком 6:4 за підсумками двох матчів.

У вівторок, 16 квітня в Лізі чемпіонів визначилися перші півфіналісти сезону 2023/24. До наступного раунду пройшли ПСЖ та дортмундська "Боруссія", які вибили з турніру "Барселону" та "Атлетіко" відповідно.

На 12-й хвилині матчу "Барселона" відкрила рахунок, проте ще до перерви хід матчу змінився на користь ПСЖ. Ключовим моментом чвертьфіналу стала червона картка для захисника іспанців Рональда Араухо на 29-й хвилині матчу.

Уругваєць за метр від штрафного майданчика збив вінгера парижан Бредлі Барколя, який вибігав на воротаря "Барселони" Марка-Андре тер Штегена. Суддя трактував дії Араухо як фол останньої надії — і вилучив футболіста з поля.

Тренер "Барселони" Хаві Ернандес залишився обурений рішенням вилучити Араухо — на думку іспанця, червона картка змінила хід усього протистояння.

"Ми роздратовані. Були добре організовані в матчі 11 на 11. Це повністю змінило все. Для мене [вилучення] — це було занадто. Недобре грати вдесятьох — з цього моменту це інша гра. Що б ми не говорили [про матч], червона картка змінює все", — цитує Хаві ESPN.

Вже у більшості парижани забили чотири голи до кінця матчу, завершивши єврокубковий сезон каталонців. Дубль оформив Кіліан Мбаппе, ще по одному м'ячу додали Вітінья та ексгравець "Барселони" Усман Дембеле.

"Просто прикро, що важка робота цілого сезону закінчується через одне суддівське рішення. Я б хотів, щоб було 11 проти 11 за всю гру. Це зайва червона".

Барселона
Хаві Ернандес (у центрі). REUTERS/Albert Gea

Хаві і тренера воротарів Хосе Рамона де ла Фуенте також вилучили у другому таймі через протести проти рішення судді — Іштван Ковач не призначив пенальті за ймовірний фол Маркіньйоса проти Ілкая Гюндогана. Провину у власному вилученні тренер визнав, проте все ж лишився незадоволеним суддівством.

"Рефері був дуже поганий. Я сказав йому, що це була катастрофа. Він перебив нічию [вилученням Араухо]. Мені не подобається говорити про арбітрів, але це треба сказати. Я цього не розумію".

• Востаннє "Барселона" грала у півфіналі Ліги чемпіонів у сезоні 2018/19, коли вибула від "Ліверпуля".
  • Сезон 2023/24 — останній для Хаві на чолі "Барселони". У січні іспанець оголосив, що звільнить посаду після завершення змагального року.
  • Заключні матчі-відповіді у чвертьфіналах Ліги чемпіонів пройдуть в середу, 17 квітня, в протистояннях "Баварія" — "Арсенал" (перший матч — 2:2) та "Манчестер Сіті" — "Реал" (3:3).