Надрезультативні чвертьфінали визначили перших півфіналістів Ліги чемпіонів: результати матчів

Гравці ПСЖ святкують четвертий гол у ворота "Барселони" у Лізі чемпіонів
Гравці ПСЖ святкують четвертий гол у ворота "Барселони" у Лізі чемпіонів. REUTERS/Juan Medina

Хто пройшов до наступного раунду єврокубка.

У Лізі чемпіонів визначилися перші півфіналісти сезону 2023/24. Ними стали ПСЖ та "Боруссія" Дортмунд, які вибили з турніру "Барселону" та "Атлетіко" відповідно.

За підсумками перших чвертьфінальних матчів "Атлетіко " та " Барселона" здобули собі перевагу над суперниками в один м’яч. Для того, щоб нівелювати цю різницю і вийти в півфінал Ліги чемпіонів за підсумками основного часу, "Боруссія" та ПСЖ мали перемагати щонайменше в один гол, щоб переводити гру в овертайм. Зрештою, ПСЖ і "Боруссія" здолали суперників з різницею у два та більше м'ячі.

Як пройшов матч "Барселона" – ПСЖ?

• Матч почався зі швидкого голу: рахунок на 12-й хвилині відкрив іспанський клуб, збільшивши перевагу над французькою командою в два м'ячі.
  • Втім ключовим моментом матчу "Барселона" — ПСЖ стало вилучення у середині першого тайму захисника каталонців Рональда Араухо. Внаслідок нього "Барселона" грала більш ніж годину ігрового часу вдесятьох.
  • ПСЖ зміг скористатися чисельною перевагою і за п'ять хвилин до кінця першого тайму зрівняв рахунок — відзначився експівзахисник "Барселони" Усман Дембеле.
  • На 59-й хвилині ПСЖ вийшли вперед — відзначився півзахисник Вітінья. А через сім хвилин захисник "Барселони" Жоау Канселу збив суперника в штрафному майданчику, тому арбітр призначив пенальті. Кіліан Мбаппе спрямував м’яч у ліву дев’ятку і забив гол — 3:1.
  • На останній хвилині основного часу Мбаппе оформив дубль, забивши на добиванні у правий нижній кут воріт. Зрештою матч завершився з рахунком 4:1, а сума голів за два матчі склала 6:4 на користь ПСЖ.

"Барселона" – ПСЖ 1:4 (перший матч 3:2)

• Голи: Рафінья, 12 — Дембеле, 40, Вітінья, 54, Мбаппе, 61 (пенальті), 89

Як пройшов матч "Боруссія Дортмунд" – "Атлетіко"

• У першому таймі "Боруссія" здобула перевагу у два м’ячі. На 34-й хвилині з подачі Матса Гуммельса забив Юліан Брандт, а вже через п’ять хвилин другий гол дортмундців забив Іан Матсен (гольову передачу віддав Марсель Забітцер).
  • Після перерви Гуммельс припустився помилки і забив гол у свої ворота. А на 64-й хвилині "Атлетіко" зрівняв рахунок: Анхель Корреа вдало зіграв на добиванні, зрівнявши рахунок.
  • Втім, переможцем протистояння стала "Боруссія". На 71-й хвилині Забітцер виконав другу результативну передачу за матч: вдало навісив у штрафний майданчик, після чого Ніклас Фулькруг головою відправив м’яч у ворота. А вже через три хвилини Забітцер збільшив перевагу "Боруссії", забивши четвертий гол команди в цьому матчі.

"Боруссія Дортмунд" – "Атлетіко" 4:2 (1:2)

• Голи: Брандт, 34, Матсен, 39, Фуллькруг, 71, Забітцер, 74 — Гуммельс, 49 (автогол), Корреа, 64

Таким чином, у півфінал пройшли ПСЖ та "Боруссія Дортмунд ". Їхні суперники визначаться у середу, 17 квітня, у заключних чвертьфінальних поєдинках "Баварія" — "Арсенал" та "Манчестер Сіті" — "Реал Мадрид".