Хокей: чемпіонат світу
Збірна України U18 з перемоги стартувала на юнацькому чемпіонаті світу з хокею: турнірна таблиця

Гравці юнацької збірної України з хокею U18.
Збірна України з хокею U18. ФХУ

У першому турі — впевнена перемога над Японією.

Збірна України U18 з перемоги стартувала на чемпіонаті світу-2024 з хокею. В першому турі "синьо-жовті" переграли однолітків з Японії — 4:1.

Другий сезон поспіль юнацька збірна України проводить у дивізіоні IA. Востаннє підвищення в класі "синьо-жовті" здобули в сезоні-2022, посівши друге місце в таблиці групи IB.

За путівку до елітного дивізіону українці цього року змагаються з п'ятьма іншими збірними. За підсумками п'яти турів підвищення в класі отримає лише одна команда — переможець групи.

Як пройшов матч першого туру

• У стартові 20 хвилин зустрічі Україна перевершила японців за числом ударів по воротах — 13:8 на користь підопічних Олександра Бобкіна. Водночас на першу перерву команди пішли за нічийного рахунку — 0:0.
  • Українці відкрили рахунок на восьмій хвилині другого періоду — відзначився Олексій Євтєхов. Асистували партнеру Михайло Гапоненко і Данило Шульга.
  • У наступні п'ять хвилин ігрового часу Гапоненко додав до результативної передачі гольовий дубль. Спершу форвард довершив технічний сольний прохід, а згодом виконав прицільний кидок з відстані — 3:0.
  • До фінальної сирени Японія відіграла один гол, скориставшись помилкою українців у розіграші шайби поблизу власних воріт.
  • Залишивши ворота без голкіпера, Японія пропустила вчетверте — кидком із власної зони остаточний рахунок встановив Гавриїл Сімчук.

ЧС-2024 (U18). Дивізіон IA. Перший тур

Україна — Японія — 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Перемога з різницею у три шайби дозволила Україні вийти на друге місце після стартових матчів чемпіонату. Лише за додатковими показниками "синьо-жовтих" випереджає Угорщина.

Турнірна таблиця

1. Угорщина — 3 очки (1 матч), 4:1 (різниця голів)
  2. Україна — 3 (1), 4:1
  3. Німеччина — 3 (1), 3:2
  4. Австрія — 0 (1), 2:3
  5. Японія — 0 (1), 1:4
  6. Данія — 0 (1), 1:4

У наступному матчі чемпіонату в понеділок, 15 квітня, підопічні Бобкіна зустрічатимуться з господарями мінітурніру Данією. Початок зустрічі — о 21:00.

Україна на юнацькому ЧС-2024: розклад матчів

• Понеділок, 15 квітня. 21:00. Данія — Україна (2-й тур)
  • Середа, 17 квітня. 17:30. Німеччина — Україна (3-й тур)
  • Четвер, 18 квітня. 14:00. Угорщина — Україна (4-й тур)
  • Субота, 20 квітня. 14:00. Україна — Австрія (5-й тур)