Україна U18 з хокею стартує у дивізіоні IA чемпіонату світу: розклад матчів та хто в суперниках

Україна U18 з хокею стартує у дивізіоні IA чемпіонату світу: розклад матчів та хто в суперниках

Україна U18
Україна U18. Фото: ФХУ

Україна другий рік проводить у цьому дивізіоні.

Юнацька збірна України з хокею стартує у цьогорічному чемпіонаті світу в дивізіоні IA, де провела і минулий рік. Тоді українці фінішували п'ятими з шести збірних та зберегли місце.

На ЧС-2024 Україна заявила 23 хокеїсти, з яких лише три грають у чемпіонаті України, тоді як усі інші – представники іноземних клубів.

Суперниками збірної України на ЧС-2024 будуть, як і минулого року, Данія (господар), Угорщина та Японія, а також Німеччина (минулого року грала в елітному дивізіоні) та Австрія (підвищилася у класі).

Формат турніру незмінний – переможець здобуває путівку на наступний рік в елітний дивізіон, а команда, що фінішує останньою, – вилітає в дивізіон IB.

Перед стартом турніру Україна зіграла товариський матч проти Японії – перемогла 4:2.

Розклад матчів України U18 на чемпіонаті світу з хокею (2024)

  • 14 квітня (неділя), 21:00. Україна – Японія
  • 15 квітня (понеділок), 21:00. Україна – Данія
  • 17 квітня (середа), 17:30. Україна – Німеччина
  • 18 квітня (четвер), 14:00. Україна – Угорщина
  • 20 квітня (субота), 14:00. Україна – Австрія

Склад України U18 на чемпіонат світу з хокею

  • Воротарі: Роман Батіг ("Динамо" U20 Пардубіце, Чехія), Олександр Левшин ("Торонто Ред Вінгс", Канада), Назар Бойко ("Київ Кепіталз", Україна)
  • Захисники: Микита Боднар, Семен Стасюк (обидва – "Поруба" U20, Чехія), Богдан Трущенко ("Тургау" U20, Швейцарія), Микита Бондарєв ("Пуебло Буллі". США), Савелій Сухицький ("Аоста", Італія), Микола Косарєв ("Форус/Санднес" U18, Норвегія), Герман Росстальний ("Літл Сезарс" U17, США)
  • Нападники: Олексій Євтєхов ("Динамо" U20 Пардубіце, Чехія), Михайло Гапоненко ("Ставангер" U20, Норвегія), Данило Шульга ("Женева" U20, Швейцарія), Ілля Щербак, Дмитро Мосюк (обидва – "Дніпро", Україна), Андрій Виставкін ("ХПК" U18, Фінляндія), Данило Кураєв ("Форус/Санднес" U18, Норвегія), Микита Куліков ("Ойлерз" U18, Канада), Гавриїл Сімчук ("Дафін Кінгс", Канада), Артем Чепіль ("Бостон Академія", США), Ілля Шибінський ("Торонто Тайтенс" U18, Канада), Данило Денисенко ("Блю", Канада), Родіон Койда ("Поруба" U20, Чехія)
На початок