Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Ілля Забарний провів повний матч за "Борнмут" і зіграв внічию проти МЮ

Ілля Забарний (зліва) у матчі "Борнмут" - МЮ
Ілля Забарний (зліва) у матчі "Борнмут" - МЮ. REUTERS/Matthew Childs

32-й поєдинок для українця у сезоні в АПЛ.

Український захисник Ілля Забарний зіграв 32-й матч у складі "Борнмута" у сезоні англійської Прем'єр-ліги. У 33-му турі "вишні" зіграли в результативну нічию з "Манчестер Юнайтед" (2:2)

Забарний — єдиний футболіст "Борнмута", що зіграв всі повні поєдинки у складі команди в АПЛ. Після міжнародної перерви українець вийшов у старті в трьох матчах: проти "Евертона" (2:1), "Крістал Пелас" (1:0) та "Лутона" (1:2).

До гри проти МЮ Забарний підходив у статусі володаря нагороди найкращого гравця місяця в складі "Борнмута". За підсумками голосування він набрав понад 60% голосів уболівальників.

Як минув матч "Борнмута" за участі Забарного?

• Забарний вийшов на позиції правого центрального захисника проти МЮ. Його партнером у центрі захисту став аргентинець Маркос Сенезі, який відновився після травми.
  • "Борнмут" закінчив перший тайм, ведучи в рахунку проти МЮ. Його відкрив форвард Домінік Соланке, і хоча після цього півзахисник Бруну Фернандеш відновив паритет, "вишні" забили вдруге — відзначився Джастін Кляйверт.
  • Після перерви "Борнмут" пропустив вдруге: пенальті, який МЮ отримав через гру рукою захисника Адама Сміта, реалізував той-таки Фернандеш.
  • "Борнмут" також претендував на пенальті наприкінці гри. Однак після перегляду VAR отримав лише право на штрафний удар: фол на півзахисникові Раяну Крісті відбувся за межами карного майданчика.
  • Матч "Борнмут" — МЮ завершився результативною нічиєю 2:2. Забарний виконав 42 передачі (34 — точні), а також здійснив три вдалі спроби відбору.

Ілля Забарний в "Борнмуті": історія виступів

• Перейшов до команди в січні 2023 року за 22.7 мільйонів євро. Трансфер Забарного на той час став найдорожчим для "Динамо" і також увійшов до топ-5 найдорожчих в історії українського футболу.
  • У поточному сезоні Забарний зіграв 35 матчів, 32 із них в АПЛ, ще три у Кубку Англії. З усіх поєдинків український захисник лише в одному не вийшов на поле – у матчі Кубка Англії проти КПР.
  • На рахунку Забарного один гол: уперше він відзначився за команду у березні 2024 року проти "Лутона".
  • Наступний матч "Борнмут" проведе проти "Астон Вілли" у неділю, 21 квітня.