Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Михайло Мудрик вперше за чотири матчі потрапив у запас "Челсі": як зіграв українець після виходу на заміну

Михайло Мудрик, "Челсі", "Шеффілд", АПЛ, футбол
Михайло Мудрик виходить на заміну у матчі проти "Шеффілда". AP/Rui Vieira

З'явився на полі наприкінці гри з "Шеффілдом".

"Челсі" зіграв унічию з "Шеффілд Юнайтед" у виїзному матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги — 2:2. Участь у поєдинку взяв український вінгер Михайло Мудрик, який вийшов на заміну у другому таймі.

У попередньому турі АПЛ "Челсі" здобув драматичну перемогу над "Манчестер Юнайтед" (4:3), забивши два голи у компенсований час до другого тайму. Мудрик провів на полі 71 хвилину.

Загалом Михайло потрапляв у старт у трьох попередніх матчах "Челсі". Однак у виїзній грі з аутсайдером АПЛ "Шеффілдом" залишився на лаві запасних, з'явившись на полі наприкінці основного часу.

Як минув матч "Челсі" за участі Мудрика

• "Челсі" відкрив рахунок вже на 11-й хвилині матчу зусиллями захисника Тіаго Сілви. Однак на 32-й хвилині Джейден Богл із "Шеффілда" відновив паритет.
  • У середині другого тайму конкурент Мудрика за місце у старті, вінгер Ноні Мадуеке, знову вивів "Челсі" уперед, влучно пробивши під поперечину з меж штрафного майданчика.
  • Мудрик з'явився на полі на 82-й хвилині, замінивши саме Мадуеке. З урахуванням компенсованого часу українець відіграв близько 16 хвилин, протягом яких п'ять разів зустрічався з м'ячем, віддав одну точну передачу з двох та виграв одну верхову дуель.
  • Кульмінація матчу трапилась у компенсований час. "Шеффілд" пішов в атаку та зумів зрівняти рахунок: форвард Олівер Макберні відправив м'яч у ворота з близької відстані після пасу від Кемерона Арчера. У результативному епізоді Мудрик програв верхову боротьбу автору "передгольового" пасу Густаво Хамеру.
  • У підсумку — нічия 2:2. "Челсі" втратив очки проти останньої команди у таблиці АПЛ.

Михайло Мудрик та "Челсі": що відомо

• У нинішньому сезоні Мудрик провів за "Челсі" 33 матчі в усіх турнірах, забив шість голів та віддав чотири результативні передачі.
  • "Челсі" набрав 44 очки та посідає дев'яте місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.
  • Наступний матч у чемпіонаті команда Маурісіо Почеттіно проведе у понеділок, 15 квітня, вдома проти "Евертона".