Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Олександр Зінченко провів другий поспіль матч у стартовому складі "Арсенала": як зіграв українець

Олександр Зінченко та головний тренер "Арсенала" Мікель Артета
Олександр Зінченко та головний тренер "Арсенала" Мікель Артета. REUTERS/Dylan Martinez

"Каноніри" розгромили "Брайтон".

Олександр Зінченко провів другий поспіль матч у стартовому складі "Арсенала". Український футболіст допоміг лондонцям здобути виїзну перемогу над "Брайтоном" у чемпіонаті Англії — 3:0.

У матчі попереднього туру проти "Лутона" (2:0) Зінченко вперше за два місяці зіграв у старті "Арсенала", пропустивши п'ять поєдинків у лютому та березні через травму литкового м'яза. Олександр провів на полі 74 хвилини.

У виїзній грі з "Брайтоном" Зінченко вдруге поспіль з'явився в основі на позиції лівого захисника. "Арсенал" підійшов до гри на третьому місці в таблиці АПЛ та мав можливість принаймні тимчасово вийти в лідери у разі перемоги.

Як минув матч "Арсенала" за участю Зінченка

• "Арсенал" відкрив рахунок у матчі на 33-й хвилині: Букайо Сака реалізував пенальті, призначений за фол проти Габріела Жезуса.
  • У середині другої половини зустрічі Кай Гаверц подвоїв перевагу лондонців, замкнувши простріл Жоржиньйо.
  • Зінченко провів на полі 72 хвилини, після чого його замінив Такехіро Томіясу. За відведений час українець 50 разів зустрічався з м'ячем, віддав 36 точних передач з 41 та виконав один відбір.
  • Наприкінці зустрічі Леандро Троссард закріпив перемогу "Арсенала" — 3:0.

"Арсенал" набрав 71 очко та вийшов на проміжне перше місце в АПЛ. Утім, за підсумками туру в лідери може повернутись "Ліверпуль" (70), який у неділю, 7 квітня, зіграє проти "Манчестер Юнайтед".

Гонка за титул в АПЛ: топ-3 таблиці

1. "Арсенал" — 71 очко (31 матч), різниця голів +51
  2. "Ліверпуль" — 70 (30), +42
  3. "Манчестер Сіті" — 70 (31), +40

• У нинішньому сезоні Зінченко провів 24 матчі в АПЛ, забив один гол та віддав два асисти.
  • Наступний матч "Арсенал" проведе у Лізі чемпіонів: у вівторок, 9 квітня, команда Мікеля Артети прийме "Баварію" у першому чвертьфіналі.
  • До виступів в АПЛ лондонці повернуться у неділю, 14 квітня, коли зіграють на своєму полі з "Астон Віллою".