Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Єгор Ярмолюк вдруге поспіль вийшов у старті "Брентфорда" в матчі АПЛ

Єгор Ярмолюк у складі "Брентфорда"
Єгор Ярмолюк у складі "Брентфорда". Getty Images

Як зіграв українець проти "Брайтона".

Український півзахисник Єгор Ярмолюк провів другий поспіль матч у стартовому складі "Брентфорда". Український півзахисник з'явився на полі з перших хвилин у поєдинку 31-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Брайтона".

У попередньому матчі проти МЮ (1:1) Ярмолюк вперше у 2024 році з'явився у стартовому складі команди. Півзахисник провів на полі за "Брентфорд" 71 хвилину, після чого його замінили на данця Міккеля Дамсгорда.

Матч проти "Брайтона" став для Ярмолюка 20-м за "Брентфорд" (шостим — у стартовому складі). Вдруге поспіль команда з українцем завершила поєдинок з нічийним результатом.

Як Єгор Ярмолюк зіграв проти "Брентфорда"?

• Ярмолюк зайняв позицію правого центрального півзахисника у схемі 3-5-2. У грі з МЮ українець діяв ближче до лівого флангу.
  • У першому таймі "Брайтон" претендував на пенальті — на захисникові Льюїсові Данку зафіксували порушення правил. Однак після перегляду відеоповтору 11-метровий скасували.
  • Залишився рівним рахунок і після перерви — команди так і не змогли вразити ворота одна одної.
  • У поєдинку проти "Брайтона" Ярмолюк провів на полі 64 хвилини. Як і у попередньому матчі з МЮ українця замінив данець Дамсгорд.
  • За 64 хвилини на полі Ярмолюк виконав 22 пасів (17 — точних). При цьому він виконав одну успішну спробу дриблінгу, здійснив два відбори м'яча, однак і зазнав трьох втрат м'яча.

Після нічиєї з "Брайтоном" Брентфорд" має 28 очок та посідає 15-те місце у турнірній таблиці АПЛ. У наступному турі команда зіграє проти "Астон Вілли" у суботу, 6 квітня.

Хто такий Єгор Ярмолюк

• 20-річний півзахисник "Брентфорда" та молодіжної збірної України.
  • Вихованець "Дніпра-1". Перейшов у "Брентфорд" влітку 2022 року за 1.5 мільйона євро.
  • У сезоні 2023/24 відіграв 23 матчі за "Брентфорд" у всіх турнірах, результативними діями не відзначався.
  • З 2020 року провів 10 поєдинків у складі збірної України U21.