Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Єгор Ярмолюк провів перший матч у старті "Брентфорда" в 2024 році: як українець зіграв проти МЮ в АПЛ

Єгор Ярмолюк (справа) у матчі проти МЮ
Єгор Ярмолюк (справа) у матчі проти МЮ. AP/Ian Walton

Мав нагоду відзначитись голом.

Єгор Ярмолюк провів перший матч у стартовому складі "Брентфорда" у 2024 році. Український півзахисник з'явився на полі з перших хвилин у поєдинку 30-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Манчестер Юнайтед".

20-річний Ярмолюк проводить другий сезон в Англії. У нинішній кампанії він закріпився у статусі гравця основної команди "Брентфорда", зігравши дотепер у 18 матчах в АПЛ (чотири — у старті).

При цьому ігровий час Ярмолюка у 2024 році зменшився у порівнянні з першою половиною сезону. Востаннє Єгор виходив у старті "Брентфорда" ще 27 грудня у матчі з "Вулвергемптоном" (1:4). Серія із 13 поєдинків, у яких українець потрапляв у запас, завершилась у домашній грі з МЮ.

Як Ярмолюк зіграв проти МЮ

• Ярмолюк зайняв позицію лівого центрального півзахисника у схемі 3-5-2.
  • У першому таймі команди не відкрили рахунок. Ярмолюк брав активну участь в атаках "Брентфорда" та виконав кілька небезпечних подач на партнерів.
  • На 55-й хвилині Ярмолюк мав хорошу нагоду відкрити рахунок і забити свій перший гол в АПЛ. Після невдалого вибивання з боку захисника Віктора Лінделофа українець отримав м'яч біля 11-метрової позначки і пробив у кут воріт, однак голкіпер Андре Онана врятував МЮ.
  • Загалом Ярмолюк завдав трьох удачів у матчі — ще дві спроби хавбека були заблоковані. Окрім того, Єгор віддав 14 точних пасів з 26.
  • Українець залишив поле на 71-й хвилині: замість нього вийшов данець Міккель Дамсгорд.
  • Команди обмінялись голами у компенсований час: на м'яч півзахисника МЮ Мейсона Маунта "Брентфорд" відповів влучним ударом захисника Крістоффера Аєра — у підсумку нічия 1:1.

"Брентфорд" набрав 27 очок та посідає 15-те місце у турнірній таблиці АПЛ. У наступному турі команда Ярмолюка 3 квітня зіграє проти "Брайтона".

Хто такий Єгор Ярмолюк

• 20-річний півзахисник "Брентфорда" та молодіжної збірної України.
  • Вихованець "Дніпра-1". Перейшов у "Брентфорд" влітку 2022 року за 1.5 мільйона євро.
  • У нинішньому сезоні відіграв 22 матчі за "Брентфорд" у всіх турнірах: 19 — в АПЛ (п'ять — у старті), два — у Кубку Англії, один — у Кубку ліги.
  • З 2020 року провів 10 ігор у складі збірної України U21.