Українка Марина Мороз зазнала третьої поспіль поразки в UFC

Українка Марина Мороз зазнала третьої поспіль поразки в UFC

Марина Мороз
Марина Мороз. Фото: сайт UFC

Як це сталось.

Українська борчиня змішаних єдиноборств Марина Мороз зазнала поразки у поєдинку в UFC. Це сталося у межах турніру UFC 299, який пройшов у Маямі.

Мороз дебютувала в UFC у 2015 році, здобувши перемогу сабмішеном над шотландкою Джоан Вуд. Відтоді українка провела в організації ще 10 поєдинків: п'ять перемог та п'ять поразок.

Суперницею Мороз на UFC 299 знову стала Джоан Вуд, це був реванш між борчинями у легкій вазі. Поєдинок відбувся в ранньому андеркарді головної події вечора — сутички американця Шона О'Меллі та еквадорця Марлона Вери за чемпіонський пояс UFC у найлегшій вазі.

Бій між Мороз та Вуд пройшов у досить рівній боротьбі та тривав усі три раунди. У підсумку два рефері з трьох віддали перевагу шотландці: 28:29, 29:28, 29:28. Після поєдинку 38-річна Вуд оголосила про завершення кар'єри в ММА.

Що означає результат поєдинку?

  • Марина Мороз зазнала третьої поспіль поразки в UFC. У 2023 році українка поступилась сабмішеном бразилійці Каріне Сілві, а у 2022-му її здолала одноголосним рішенням суддів інша представниця Бразилії, Дженніфер Майя.
  • Загалом для Мороз це був 12-й поєдинок у UFC: шість перемог та шість поразок. Вона жодного разу не билась за титул організації.

У головному бою UFC 299 О'Меллі захистив титул у найлегшій вазі, перемігши Веру одноголосним рішенням суддів. Найкращим поєдинком вечора було визнано протистояння між американцем Дастіном Порьє та французом Бенуа Сен-Дені, яке Порьє виграв нокаутом у другому раунді.

Хто така Марина Мороз

  • 32-річна українська борчиня змішаних єдиноборств, яка виступає у легкій вазі.
  • Дебютувала на професійному рівні у 2013 році на турнірі в Харкові. З 2015-го виступає в UFC.
  • Провела у змішаних єдиноборствах 17 поєдинків: здобула 11 перемог і зазнала шести поразок.
На початок