"Одного дня стану чемпіоном". Українець Ігор Потєря здобув другу перемогу в UFC

"Одного дня стану чемпіоном". Українець Ігор Потєря здобув другу перемогу в UFC

Ігор Потєря
Ігор Потєря. Фото: AP Photos/Bruna Prado

Як виступив "Дуелянт".

Український боєць змішаних єдиноборств Ігор Потєря здобув другу перемогу в кар'єрі на рівні UFC. Це сталося у межах турніру UFC Fight Night 236, який пройшов у Неваді.

Кар'єру в UFC Потєря розпочав у липні 2022 року, коли поступився румунові Ніколає Неґумереану. На початку 2023 року українець здолав бразильця Маурісіу Руа, здобувши першу перемогу на цьому рівні.

У 2023-му Потєря провів ще два поєдинки в UFC: зазнав поразок від новозеландця Карлоса Ульберга та бразильця Родольфо Беллато. Суперником Ігоря на UFC Fight Night 236 став поляк Роберт Бричек, який перед поєдинком з українцем здобув 17 перемог у змішаних єдиноборствах при п'яти поразках.

Бричек мав битись з росіянином Альбертом Дураєвим, однак той знявся з поєдинку. У підсумку Дураєва замінив Потєря, у якого було менше одного тижня на підготовку до бою. Цей поєдинок став дебютним для Ігоря у середній вазі, раніше він виступав у напівважкому дивізіоні.

Як минув п'ятий бій Ігоря Потєрі в UFC

  • На старті поєдинку Потєря мав перевагу, контролюючи ситуацію у центрі октагону. Бричек відповів кількома точними ударами, а також влучив українцеві в око, після чого бій на мить зупиняли.
  • У другому та третьому раундах Потєря продовжив володіти ініціативою у стійці. У вирішальній 5-хвилинці Ігор відправив Бричека у нокдаун і спробував зробити задушливий прийом, однак поляк зумів вирватись.

  • У підсумку бій тривав усі три раунди. Потєря здобув перемогу одноголосним рішенням суддів — 30:27, 30:27, 29:28. Це його друга звитяга на рівні UFC.

Що сказав Потєря після бою

Потєря відзначив, що збирається стати чемпіоном UFC у середній вазі, де, на думку українця, у нього немає рівних суперників.

"Я молодий, голодний, гарний і красивий, і ніхто не може перемогти мене в цьому дивізіоні. Бо мене звуть Ігор "Дуелянт" Потєря. Я хлопець з України, вірю в Бога та в себе. І одного дня я стану чемпіоном UFC у середній вазі", — сказав Потєря.

Хто такий Ігор Потєря

  • 27-річний український боєць змішаних єдиноборств.
  • Чемпіон української організації WWFC (2021) у напівважкій вазі.
  • У вересні 2021 року здобув контракт UFC, ставши одним із переможців "Турніру претендентів Дейни Вайта".
  • За професійну кар'єру здобув 20 перемог і зазнав п'яти поразок. Статистика в UFC: дві перемоги і три поразки.
На початок