Віктор Циганков віддав асист і зазнав травми у матчі за "Жирону" в чемпіонаті Іспанії

Віктор Циганков
Віктор Циганков. Фото: Getty Images

Як пройшла гра каталонців з "Осасуною".

Віктор Циганков відзначився гольовою передачею у матчі за "Жирону" в чемпіонаті Іспанії. Це сталось у поєдинку 28-го туру проти "Осасуни".

В останніх чотирьох матчах Ла Ліги "Жирона" зазнала трьох поразок, зокрема від "Мальорки" (0:1) у попередньому турі. Циганков протягом цих поєдинків забив два голи, натомість інший український легіонер каталонців, форвард Артем Довбик, востаннє забивав ще у січні.

У грі з "Осасуною" Циганков і Довбик вп'яте поспіль синхронно потрапили у старт "Жирони". Команда Мічела перед цим матчем опустилась з другого на третє місце через перемогу "Барселони" над "Мальоркою" (1:0).

Як зіграли українці

• На початку зустрічі Артем Довбик забив гол, однак його не зарахували через офсайд в українського форварда.
  • Однак вже на 13-й хвилині "Жирона" забила чисто: Віктор Циганков отримав м'яча за межами штрафного майданчика та віддав розрізну передачу на Порту, який реалізував вихід віч-на-віч.
  • До перерви мінімальний рахунок зберігся: "Жирона" контролювала ситуацію, при цьому обидві команди загалом створили мінімум моментів.
  • На старті другого тайму Довбик після пасу від Циганкова завдавав удару з непоганої позиції у межах штрафного, однак не влучив у ворота.
  • Найнебезпечніший момент у Довбика був на 64-й хвилині, проте його удар головою після подачі з кутового у стрибку відбив воротар "Осасуни".

• Перед гольовою нагодою форварда Циганков залишив поле, при цьому демонструючи явний дискомфорт у коліні. Замість українця на полі з'явився Ян Коуту.
  • За відведений час Циганков окрім асисту відзначився одним ударом (заблокований), 28 точними передачами з 30, двома вдалими спробами дриблінгу та чотирма відборами м'яча.
  • Натомість Довбик відіграв 80 хвилин, продовживши безгольову серію до семи поєдинків. Нападник завдав трьох ударів по воротах (два у площину), виграв одну верхову дуель і віддав 12 прицільних пасів з 16.
  • "Жирона" без українців на полі забила другий м'яч, який записав до свого доробку бразилець Савіо. У підсумку — перемога господарів 2:0.

Що відомо?

• "Жирона" завдяки мінімальній перемозі обійшла в таблиці "Барселону" та повернула собі друге місце Ла Ліги. Відстань команди від "Реала" становить чотири очки, однак мадридці ще не грали у цьому турі.
  • Циганков виконав свій четвертий асист у нинішньому сезоні Ла Ліги. В активі вінгера також шість голів у 23 матчах.
  • Наступний поєдинок у чемпіонаті "Жирона" проведе 16 березня на виїзді проти "Хетафе".
  • Циганков і Довбик отримали виклик у збірну України на плей-оф відбору до Євро-2024. Гра з Боснією і Герцеговиною відбудеться 21 березня.