Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
"Динамо" мінімально обіграло "Чорноморець" та піднялось на третє місце в УПЛ: турнірна таблиця

Гравці "Динамо"
Гравці "Динамо". Фото: ФК "Динамо"

Як минув матч.

В українській Прем'єр-лізі з футболу продовжується 19-й тур. У центральному матчі суботи, 2 березня, "Динамо" на своєму полі обіграло "Чорноморець" — 1:0.

Друга частина чемпіонату України розпочалась наприкінці лютого. У першому офіційному матчі року "Динамо" у номінально гостьовому поєдинку в Києві переграло "Металіст 1925" — 4:2.

До матчу з "Чорноморцем" кияни підійшли на п'ятому місці в таблиці з серією із п'яти поспіль перемог в УПЛ. Натомість одесити після 17 матчів йшли на 10-му місці.

Як минув матч "Динамо" — "Чорноморець"

• Вже на стартових хвилинах підопічні Олександра Шовковського створили кілька небезпечних моментів біля воріт "Чорноморця", зокрема, воротар гостей Данило Варакута парирував удари Володимира Шепєлєва та Владислава Ваната.
  • До середини першого тайму "Чорноморець" відвів гру від своїх воріт. Утім, "Динамо" все одно зуміло забити до перерви: на 37-й хвилині Шепєлєв добив м'яч у ворота після подачі Назара Волошина та серйозної помилки Варакути.
  • У другій половині зустрічі команди не забивали голів, попри кілька небезпечних моментів, зокрема й у "Чорноморця". У підсумку — перемога "Динамо" 1:0.

Українська Прем'єр-ліга. 19-й тур

"Динамо" (Київ) — "Чорноморець" (Одеса) 1:0

Гол: Шепєлєв, 37

Що означає результат матчу

• "Динамо" набрало 34 очки та вийшло на третє місце у турнірній таблиці УПЛ, випередивши "Шахтар" (32) та "Полісся" (33), яке напередодні програло черкаському ЛНЗ (0:1).
  • При цьому київська команда є лідером таблиці за втраченими очками. "Кривбас" (37) та "Дніпро-1" (35), які випереджають підопічних Шовковського, провели на два матчі більше.
  • "Динамо" здобуло шосту поспіль перемогу в УПЛ — найдовша серія команди у нинішньому сезоні.

Турнірна таблиця УПЛ: топ-5

1. "Кривбас" — 37 очок (18 матчів), 34:17 (різниця голів)
  2. "Дніпро-1" — 35 (18), 27:17
  3. "Динамо" — 34 (16), 38:20
  4. "Полісся" — 33 (19), 25:14
  5. "Шахтар" — 32 (16), 26:13

Наступний матч в УПЛ "Динамо" проведе у четвер, 7 березня — на виїзді проти "Вереса".