Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
Два українці фінішували в топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результат

Два українці фінішували в топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка IBU в Обертілліасі: результат

Український біатлоніст Артем Тищенко на Євро-2024 у Брезно-Осрблі, Словаччина.
Артем Тищенко. Фото: Bjoern Reichert/NordicFocus/Getty Images

До залікової зони заїхали троє біатлоністів "синьо-жовтих".

Другий змагальний день на етапі Кубка IBU в австрійському Обертілліасі стартував з чоловічої гонки переслідування. Участь у змаганнях взяли п'ятеро спортсменів збірної України.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

За підсумками спринту 29 лютого до персьюту з шести українців не відібрався лише Сергій Телень. Артем Тищенко натомість фінішував у топ-10 — в другому поспіль спринті Кубка IBU.

Переслідування Тищенко розпочинав з відставанням у 1:22 хвилини від лідера. Із 17-го місця стартував Богдан Цимбал, з 26-го — Руслан Ткаленко.

Як пройшла гонка переслідування?

 • Без промахів Артем Тищенко подолав три стартових вогневих рубежі. Перед заключною "стійкою" українець вибігав у межах топ-5, але не закрив дві мішені перед виходом на останнє коло й опустився на дев'яте місце.
 • Чотири позиції Артем втратив ходом на останньому колі. Фініш українець перетнув 13-м — з відставанням у 1:43 хвилини від лідера.
 • Попри три промахи, Богдану Цимбалу вдалося відіграти дві позиції після спринту й замкнути топ-15.
 • Покращив свій результат і Руслан Ткаленко, який припустився п'яти хиб на стрільбищі. На дистанції він був найшвидшим серед українців та 16-м — серед усіх учасників персьюту.
 • Найбільшого падіння у фінішному протоколі після семи промахів зазнав Дмитро Грущак — з 34-го та 47-ме місце. Натомість Роман Боровик зійшов зі змагань на половині дистанції як коловий.
 • Медальний подіум у персьюті очолив Матс Овербю, переможець спринту. На рівні Кубка IBU в особистих змаганнях 23-річний біатлоніст здобув третє "золото" в кар'єрі.

Кубок IBU. Обертілліах. Гонка переслідування — чоловіки

 1. Матс Овербю (Норвегія, 1+0+1+2) 31:54.9 хвилини
 2. Мартін Невлад (Норвегія, 1+1+0+0) +8.0
 3. Сіндре Йорде (Норвегія, 1+0+1+2) +14.6

...

 • 13. Артем Тищенко (Україна, 0+0+0+2) +1:43.3
 • 15. Богдан Цимбал (Україна, 1+0+0+2) +1:57.0
 • 24. Руслан Ткаленко (Україна, 2+0+1+2) +3:34.1
 • 47. Дмитро Грущак (2+2+3+0) +6:46.5
 • Роман Боровик (2+3) — LAP

Етап Кубка IBU в Обертілліасі продовжиться жіночим персьютом за участю п'яти українок: Любові Кип'яченкової, Надії Бєлкіної, Лілії Стеблини, Юлії Городної та Оксани Коваленко. Старт змагань — о 14:15.

На початок