Біатлон: Кубок IBU
Артем Тищенко — у топ-10 спринту на етапі Кубка IBU в Обертілліаху: результати українців

Артем Тищенко на етапі Кубка світу, сезон 2023/24.
Артем Тищенко. Фото: Getty Images

Як пройшла гонка.

В австрійському Обертілліаху розпочався передостанній етап Кубка IBU з біатлону сезону 2023/24. Першою гонкою змагань став чоловічий спринт.

Попередній етап Кубка IBU відбувся у німецькому Арбері. Найкращий результат у спринті показав Артем Тищенко, який посів десяте місце.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Учасниками дебютної гонки в Обертілліаху стали шість українців. Першим у складі збірної на дистанцію вийшов Богдан Цимбал (17-й номер), останнім — Сергій Телень (69-й), який вперше змагався на Кубку IBU у цьому сезоні.

Як виступили українці

• Найкращий результат серед українців продемонстрував Артем Тищенко. Він чисто відпрацював на вогневих рубежах, ставши другим у гонці за швидкострільністю, та у другому поспіль спринті Кубка IBU фінішував 10-м.
  • У топ-20 гонку закінчив й Богдан Цимбал: з одним колом штрафу він став 17-м. Руслан Ткаленко припустився трьох хиб у стрільбі, однак був найшвидшим серед українців ходом та посів 26-те місце.
  • У залікову зону потрапив й Дмитро Грущак — 34-те місце. Натомість поза топ-40 гонку завершили Роман Боровик і Сергій Телень — 47-ма та 64-та сходинки відповідно.
  • Перемогу у спринті здобув норвезький біатлоніст Матс Овербю, увесь топ-5 зайняли його партнери по збірній.