Анатолій Трубін провів другий поспіль "сухий" матч за "Бенфіку": як зіграв українець

Анатолій Трубін
Анатолій Трубін. Getty Images

Впевнена перемога над "Портімоненсе".

Українець Анатолій Трубін провів черговий матч за "Бенфіку". Воротар потрапив у старт на гру 23-го туру чемпіонату Португалії проти "Портімоненсе".

У попередній грі Трубін допоміг "Бенфіці" вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи. Голкіпер збірної України здійснив шість сейвів у виїзному матчі з "Тулузою" (0:0, за сумою двох поєдинків — 2:1), провівши першу "суху" зустріч від початку лютого.

Домашній матч з "Візелою" став для Трубіна 19-м поспіль у чемпіонаті Португалії. "Орли" підійшли до поєдинку на першому місці в таблиці, випереджаючи "Спортінг" за додатковими показниками.

Як минув матч "Бенфіки" за участі Трубіна

• У першому таймі команди не відкрили рахунок. Трубін здійснив один сейв, забравши м'яча до рук після удару з дальної відстані.

• Натомість на старті другої половини зустрічі "Бенфіка" забила три голи за чотири хвилини та фактично забезпечила собі перемогу. Забивали півзахисники Анхель Ді Марія, Рафа Сілва та Давід Нерес.
  • На 72-й хвилині Рафа Сілва оформив дубль та встановив підсумковий результат поєдинку — 4:0 на користь лісабонців.
  • Трубін закінчив матч з трьома сейвами, у всіх епізодах він забирав м'яча до рук. Українець провів другу поспіль "суху" гру за "Бенфіку".

"Бенфіка" набрала 58 очок і залишилась на першому місці в таблиці Прімейри, випереджаючи "Спортінг" (56), який втратив очки проти "Ріу Аве" (3:3). Однак у "левів" ще є гра в запасі.

Анатолій Трубін у "Бенфіці": що відомо

• В усіх турнірах Трубін провів 33 матчі за "Бенфіку", пропустив 27 голів та 13 разів зіграв "на нуль".
  • Пропустив лише 10 м'ячів у 19 матчах португальської Прімейри — найкращий результат серед воротарів, що провели мінімум 10 ігор.
  • У наступному матчі "Бенфіка" Трубіна у четвер, 29 лютого, зіграє проти "Спортінга" у першому півфінальному поєдинку Кубка Португалії.