Анатолій Трубін провів свій другий топматч Ліги Європи за сейвами і вийшов з "Бенфікою" до 1/8 фіналу

Анатолій Трубін у складі "Бенфіки" в Лізі Європи.
Анатолій Трубін. Фото: Gualter Fatia/Getty Images

Команда українця у стиковому раунді плей-оф залишила поза турніром французьку "Тулузу".

"Бенфіка" українського воротаря Анатолія Трубіна пройшла до 1/8 фіналу Ліги Європи. У стиковому раунді плей-оф чемпіони Португалії за сумою двох матчів здолали французьку "Тулузу".

Лісабонці розпочинали єврокубковий сезон у груповому раунді Ліги чемпіонів, де 22-річний Трубін відстояв у всіх шести матчах (11 пропущених голів). До плей-оф Ліги Європи команда вибула з третього місця в групі.

Перший матч проти "Тулузи" в Португалії завершився мінімальною перемогою господарів — 2:1, відтак нічия в матчі-відповіді залишила французів поза турніром.

Як пройшов матч-відповідь?

• Трубін здійснив свій перший сейв уже на шостій хвилині, зафіксувавши м'яч після дального удару. А на екваторі першого тайму українець парирував спробу Арона Деннума забити головою.
  • На старті другої 45-хвилинки українець також не дозволив пройти удару з лінії штрафного він Янна Гбоо. Після години ігрового часу на Анатолія припав гострий удар Стейна Спірінгса з кількох метрів.
  • Вже на другій компенсованій хвилині Трубін врятував для "Бенфіки" вирішальну нічию: потягнув удар Венсана Сьєрро, який ішов у нижній кут воріт.
  • Матч Трубін завершив із шістьма сейвами — це другий найкращий матч українця в Лізі Європи. Більше відбитих ударів він мав лише одного разу — сім проти "Ренна" у складі "Шахтаря".

Ліга Європи. Стиковий раунд плей-оф. Матч-відповідь

"Тулуза" (Франція) — "Бенфіка" (Португалія) 0:0

Що відомо?

• Втретє Трубін зіграє в 1/8 фіналу Ліги Європи. У 2021 році воротар у складі "Шахтаря" вилетів на цій стадії від "Роми", у 2023-му — від "Феєнорда".
  • Матч-відповідь із "Тулузою" став 32-м для Трубіна у "Бенфіці" в усіх турнірах. Удванадцяте українець зберіг ворота недоротканими і перервав серію з чотирьох матчів з пропущеними голами.
  • Суперника в 1/8 фіналу Ліги Європи "Бенфіка" отримає на жеребкуванні в п'ятницю, 23 лютого.