Чотири українці виступили в індивідуальній гонці ЧС-2024 серед юнаків: результат

Український біатлоніст Олександр Біланенко на зимовій юнацькій Олімпіаді-2024.
Олександр Біланенко. Фото: William Lucas/IOC

Найкращий результат "синьо-жовтих" — 40-ве місце Олександра Біланенка.

Програма чемпіонату світу-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів продовжилася юнацькою індивідуальною гонкою в суботу, 24 лютого. Участь у змаганнях взяли чотири біатлоністи збірної України.

Після 15-го місця в змішаній естафеті до змагань в естонському Отепяе повернулися Олександр Біланенко та Данило Большой. Дебютний старт на цьому рівні натомість проводили Іван Стеблина й Дмитро Крюков.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

Як пройшла гонка?

• Найкращий час серед українців показав Олександр Біланенко — єдиний біатлоніст "синьо-жовтих", що фінішував у межах топ-40. З п'ятьма незакритими мішенями він програв лідеру понад шість хвилин — 40-ве місце.
  • За швидкістю стрільби Біланенко посів четверте місце серед усіх учасників гонки. Ходом 17-річний українець став 41-м, здобувши свій третій топрезультатПісля 12-го місця в спринті та 24-го — в індивідуальній гонці юнацької Олімпіади-2024. у кар'єрі на змаганнях IBU.
  • У дев'ятому десятку фінішного протоколу гонку завершили Данило Большой та Дмитро Крюков, припустившись семи та 10 промахів відповідно.
  • Іван Стеблина не закрив 12 мішеней і посів підсумкове 91-ше місце, на відстані у 14:27 хвилини від лідера.
  • Чемпіоном світу в "індивідуалці" став француз Антонен Гі, що мав одну хибу й випередив норвежця Каспера Калькенберга на 9.1 секунди.

• 92. Іван Стеблина (Україна, 2+3+4+3) + 14:27.3

Програма світової першості в Отепяє продовжиться індивідуальною гонкою серед дівчат у суботу, 24 лютого. Початок змагань за участю чотирьох українок — о 14:00.