Біатлон: Кубок IBU
Збірна України провела першу гонку на юніорському ЧС з біатлону: результат юнацької змішаної естафети

Тетяна Тарасюк
Тетяна Тарасюк. Фото: Pavlo Zarovetskyi/biathlon.com.ua

Як пройшла стартова гонка турніру.

В естонському Отепя розпочався юніорський чемпіонат світу з біатлону. Першою гонкою турніру стала змішана естафета серед юнаків і дівчат.

Змішана естафета вдруге поспіль відкриває програму юніорського ЧС з біатлону. На попередній світовій першості Україна завоювала бронзову медаль у цій гонці у юнацькій віковій групі.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор юніорського чемпіонату світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

У змішаній естафеті ЧС-2024 збірну Україну представили Олександр Біланенко-молодший, Данило Большой, Тетяна Тарасюк і Ксенія Приходько. "Синьо-жовті" отримали третій стартовий номер.

Як минула змішана естафета

• На першому етапі гонки Олександр Біланенко-молодший відправився на одне штрафне коло та передав естафету на 12-му місці з відставанням у понад півтори хвилини від лідера.
  • Натомість Данило Большой на вогневих рубежах заробив одразу чотири штрафні кола. На передачу естафети він прийшов лише 22-м, а відставання від Польщі, що виграла першу половину гонки, збільшилось до семи хвилин.
  • Тетяна Тарасюк обійшлась без додаткових метрів дистанції на своєму етапі, використавши чотири запасні патрони. Перед фінальною передачею естафети вона підняла Україну на 16-ту позицію.
  • Фінішерка збірної у гонці Ксенія Приходько заробила одне штрафне коло і фінішувала 15-ю. Відставання України від переможців естафети у підсумку склало понад 10 хвилин.
  • Перемогу в естафеті здобула збірна Франції, яка завершила гонку з одним колом штрафу. У топ-3 — Норвегія і Чехія.

• 15. Україна (6+18) +10:11.4

Юніорський чемпіонат світу з біатлону продовжиться змішаною естафетою у старшій віковій групі — серед юніорів. Вона відбудеться у п'ятницю, 23 лютого, початок — о 14:00 за київським часом.