Віктор Циганков відзначився першим голом за місяць у складі "Жирони" у чемпіонаті Іспанії

Віктор Циганков у матчі "Жирони" проти "Атлетіка"
Віктор Циганков. Фото: Ricardo Larreina/Europa Press/Getty Images

Артем Довбик провів за іспанську команду повний матч проти "Атлетіка".

Два українські футболісти, півзахисник Віктор Циганков та форвард Артем Довбик, взяли участь у поєдинку 25-го туру чемпіонату Іспанії проти "Атлетіка". Гра закінчилася третьою поспіль втратою очок "Жироною" — поразка 2:3.

Циганков та Довбик вдруге поспіль вийшли у стартовому складі "Жирони" у чемпіонаті Іспанії. Попередній поєдинок проти "Реала" закінчився для українців розгромною поразкою 0:4, а самі футболісти провели на полі 70 хвилин.

Залишилися українські футболісти в старті й на гру проти "Атлетіка". Вона відкривала можливість скоротити відставання у турнірній таблиці від "Реала": "бланкос" зіграли внічию з "Райо Вальєкано" (1:1).

Як зіграли Циганков та Довбик?

• Циганков та Довбик зі старту розмістилися на звичних для себе позиціях: правого півзахисника та центрального нападника відповідно.
  • Обидва українці взяли безпосередню участь в активній стартовій 15-хвилинці матчу. За цей час "Жирона" пропустила гол на другій хвилині, однак мала одразу два моменти, щоб зрівняти рахунок: на 10-й хвилині удар Циганкова перевів над перекладиною голкіпер "Атлетіка" Унаї Сімон. А вже через хвилину Циганков обігрався з Довбиком, але не зміг переграти захисника Єрая.
  • Українці продовжили брати активну участь у побудовах атак "Жирони" в першому таймі. Однак він так і закінчився мінімальною перевагою "Атлетіка" — 1:0.
  • Проте на старті другого тайму "Жирона" зрівняла рахунок — саме зусиллями Циганкова, який замкнув простріл Івана Мартіна — 1:1.
  • Втім, нічийний рахунок у матчі тривав недовго. До 64-ї хвилини "Атлетік" навіть зміг двічі відзначитися у воротах "Жирони", зробивши рахунок 3:1.
  • До кінця матчу "Жирона" скоротила рахунок (забив центральний захисник Ерік Гарсія). А під кінець основного часу мала шанс і на третій м'яч: Довбик обігрався з Порту і пробив у ближній кут, однак не влучив.
  • "Жирона" програла "Атлетіку" з рахунком 2:3. Обидва українці відіграли майже повний матч: Довбик — без замін, Циганкова прибрали з поля на 89-й хвилині.
  • Циганков упродовж матчу виконав три удари по воротах, а також 40 передач (30 — точних). Крім цього, на рахунку українського півзахисника два відбори м'яча.
  • На рахунку Довбика один удар по воротах і лише 15 передач (13 — точних). При цьому форвард виконав одну вдалу спробу обведення, виграв одну верхову дуель та здійснив один відбір м'яча.

Довбик та Циганков у "Жироні": що відомо

• Для Циганкова матч проти "Атлетіка" став 20-м у складі "Жирони" у сезоні чемпіонату Іспанії (17 з них українець провів у старті).
  • Гол проти "Атлетіка" — п'ятий для Циганкова у сезоні за "Жирону" і перший за місяць (восьмий загалом в усіх турнірах). Крім цього, півзахисник віддав ще три результативні передачі в іграх чемпіонату.
  • Довбик відіграв 23-й поєдинок за "Жирону" у Прімері (19 — у старті). Він залишається найрезультативнішим гравцем команди (14 голів та 5 асистів у чемпіонаті Іспанії).
  • "Жирона" після поразки від "Атлетіка" продовжує йти другою у Прімері (56 очок у 25 поєдинках). Водночас перевага над "Барселоною", що йде третьою, скоротилася до двох очок.
  • Наступний поєдинок "Жирона" зіграє проти "Райо Вальєкано" у понеділок, 26 лютого, у 26-му турі чемпіонату Іспанії.