"Реал" Луніна розгромив "Жирону" Довбика і Циганкова у матчі лідерів Ла Ліги: як зіграли українці

Віктор Циганков і Вінісіус Жуніор
Віктор Циганков і Вінісіус Жуніор. Фото: Manu Fernandez/AP Photos

4:0 на "Сантьяго Бернабеу".

У чемпіонаті Іспанії з футболу відбувся матч між лідерами таблиці, "Реалом" та "Жироною". У старті на поєдинок вийшли три українські легіонери: голкіпер Андрій Лунін з'явився на полі у складі мадридців, вінгер Віктор Циганков і форвард Артем Довбик зіграли за гостей.

Для Луніна потрапляння в основу "Реала" стало четвертим поспіль. Натомість Циганков провів у старті п'ять попередніх поєдинків "Жирони", а Довбик повернувся до складу після пропуску гри з "Реал Сосьєдадом" (0:0), перед якою він отримав ушкодження.

Перед другим очним поєдинком у цьому сезоні лідер таблиці "Реал" випереджав "Жирону" на два очки. У першому колі мадридці завдали каталонцям дотепер єдиної поразки у Ла Лізі — 3:0.

Як минув матч "Реал" — "Жирона" за участю українців

• "Реал" вийшов уперед вже на 6-й хвилині матчу: Вінісіус Жуніор змістився з флангу ближче до центру і завдав точного удару під дальню стійку.
  • У першому таймі "Жирона" майже не створила небезпеки біля воріт Луніна — жодного удару у площину. Натомість господарі пішли на перерву з подвійною перевагою: Джуд Беллінгем вийшов сам на сам з голкіпером, обіграв його і відправив м'яч у пусті ворота.
  • На початку другої половини зустрічі "Жирона" організувала кілька атак у відповідь, однак Лунін виконав свою роботу: перервав небезпечний простріл з флангу і вибив м'яч кулаком після подачі з кутового.
  • На 54-й хвилині Беллінгем забив третій гол "Реала", добивши м'яч у ворота після сольного проходу Вінісіуса. А на 61-й хвилині Родріго зробив рахунок 4:0.
  • Довбика і Циганкова синхронно замінили на 70-й хвилині матчу. За відведений час українці завдали по одному удару по воротах, однак обидві спроби були заблоковані захисником "Реала" Даніелем Карвахалем. Циганков віддав 18 точних передач з 20, Довбик — лише 6 з 7.
  • Натомість Лунін провів повний матч та не зробив жодного сейву — "Жирона" не завдавала ударів у площину воріт. Для Андрія це сьомий "сухий" поєдинок у сезоні.
  • У підсумку — 4:0 на користь "Реала". Мадридці набрали 61 очко та відірвались від "Жирони" у таблиці на п'ять балів.

Турнірна таблиця Ла Ліги: топ-4

1. "Реал" — 61 очко (24 матчі), різниця голів 52:15
  2. "Жирона" — 56 (24), 52:29
  3. "Барселона" — 50 (23), 47:30
  4. "Атлетіко" — 48 (23), 45:25

Як виступають Лунін, Циганков та Довбик у цьому сезоні за клуби

• Андрій Лунін провів 14 матчів, сумарно пропустив 13 голів у всіх турнірах та відіграв сім "сухих" поєдинків.
  • Віктор Циганков зіграв 23 поєдинки, в яких забив чотири голи та зробив три асисти.
  • Артем Довбик у 25 матчах забив 14 голів та віддав сім результативних передач.

Наступний поєдинок "Реал" проведе у Лізі чемпіонів — 13 лютого на виїзді проти "РБ Лейпцига" в 1/8 фіналу. До виступів у чемпіонаті команда Луніна повернеться 18 лютого, коли зіграє з "Райо Вальєкано". Натомість "Жирона" 19 лютого зустрінеться з "Атлетіком".