Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
Віталій Миколенко провів повний матч в АПЛ проти чинного чемпіона "Манчестер Сіті": як зіграв українець

Ерлінг Голанд і Віталій Миколенко у матчі АПЛ між "Манчестер Сіті" та "Евертоном"
Ерлінг Голанд і Віталій Миколенко. Фото: Darren Staples/AFP via Getty Images

"Іриски" тримали ворота "сухими" 70 хвилин.

Віталій Миколенко взяв участь у черговому матчі за "Евертон" в англійській Прем'єр-лізі. Український захисник потрапив у старт на гру 24-го туру проти "Манчестер Сіті".

У попередньому турі АПЛ "Евертон" зіграв внічию з "Тоттенгемом" — 2:2. "Іриски" вирвали нічию у компенсований до другого тайму час, Миколенко провів на полі увесь поєдинок.

У виїзному матчі з чинним чемпіоном Англії "Манчестер Сіті" Миколенко вдесяте поспіль потрапив у старт "Евертона". При цьому ліверпульці підійшли до зустрічі з командою Пепа Гвардіоли із серією з шести поспіль ігор без перемог в АПЛ.

Як минув матч за участі Миколенка

• Перший тайм зустрічі пройшов без забитих голів. "Манчестер Сіті" володів тотальною перевагою за володінням м'ячем (74% на 26%), однак майже не створював моментів біля воріт "Евертона" і не завдав жодного удару у площину воріт.
  • У другій половині матчу "Евертон" продовжував дотримуватись захисної тактики, змушуючи суперника проводити довгі відрізки з м'ячем з мінімальною кількістю моментів.
  • Утім, на 71-й хвилині господарі таки зуміли відкрити рахунок у матчі. Форвард Ерлінг Голанд скористався хаосом у штрафному майданчику "Евертона" та потужним ударом відправив м'яч у сітку.
  • Наприкінці зустрічі "Евертон" спробував організувати натиск на ворота "Сіті" і пропустив швидку контратаку: Кевін Де Брейне віддав передачу на Голанда, який переграв центрбека Джарреда Брентвейта і забив ударом у дальній кут.
  • У підсумку перемога "Сіті" — 2:0. "Евертон" не виграє в АПЛ вже сім матчів поспіль.
  • Миколенко відіграв повний поєдинок. Статистика українця: 47 доторків до м'яча, 26 точних передач з 31, три виноси м'яча, одна вдала спроба дриблінгу.

Віталій Миколенко та "Евертон": що відомо?

• В усіх турнірах нинішнього сезону Миколенко провів 25 матчів за "Евертон" та відзначився двома голами.
  • В АПЛ "Евертон" набрав 19 очок та посідає 18-те місце, перебуваючи у зоні вильоту. З ліверпульців зняли 10 балів за порушення фінансових правил.
  • Наступний матч у межах АПЛ "Евертон" проведе 19 лютого вдома проти "Кристал Пелес".