Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
"Евертон" з Миколенком вирвав драматичну нічию у матчі АПЛ проти "Тоттенгема": як зіграв українець

Віталій Миколенко проти півзахисника "Тоттенгема" Родріго Бентанкура
Віталій Миколенко проти півзахисника "Тоттенгема" Бентанкура. Фото: Jon Super/AP Photos

2:2 з голом у компенсований час.

Віталій Миколенко взяв участь у черговому матчі за "Евертон" в англійській Прем'єр-лізі. Український захисник потрапив у старт на гру 23-го туру проти "Тоттенгема".

У попередньому турі АПЛ "Евертон" зіграв внічию з "Фулгемом" — 0:0. Миколенко провів на полі увесь поєдинок, вдруге поспіль відігравши "на нуль" у захисті в чемпіонаті Англії.

У домашньому матчі з "Тоттенгемом" Миколенко вдев'яте поспіль потрапив у старт "Евертона". При цьому "іриски" підійшли до зустрічі з четвертою командою таблиці із серією з п'яти ігор без перемог в АПЛ.

Як минув матч "Евертона" за участі Миколенка

• "Тоттенгем" відкрив рахунок уже на 4-й хвилині матчу: форвард Рішарлісон замкнув передачу захисника Дестіні Удогі з лівого флангу атаки.
  • Після стартової переваги "шпор" "Евертон" перехопив ініціативу і організував низку небезпечних атак, у яких взяв участь й Миколенко: виконав кілька прострілів з лівого флангу, однак вони не завершились ударами партнерів.
  • У середині першого тайму "Евертон" відігрався: хавбек Джек Гаррісон забив у пусті ворота після подачі з кутового та скидки від партнера. Утім, на перерву команди пішли за переваги "Тоттенгема": в кінці тайму Рішарлісон оформив дубль, влучно пробивши з-за меж штрафного майданчика.
  • Доля поєдинку вирішилась у компенсований до другого тайму час: захисник "Евертона" Джерред Брентвейт на 90+4-й хвилині забив головою після подачі з флангу і приніс своїй команді нічию — 2:2.
  • Миколенко відіграв повний матч. Статистика українця: 58 доторків до м'яча, 19 точних передач з 29, три виграні верхові дуелі, чотири відбори, одна втрата м'яча.

Віталій Миколенко та "Евертон": що відомо?

• В усіх турнірах нинішнього сезону Миколенко провів 24 матчі за "Евертон" та відзначився двома голами.
  • В АПЛ "Евертон" набрав 19 очок та посідає 17-те місце, випереджаючи за додатковими показниками "Лутон". З ліверпульців зняли 10 балів за порушення фінансових правил.
  • Наступний матч у межах АПЛ "Евертон" проведе 10 лютого на виїзді проти "Манчестер Сіті".