Маліновський та Коваленко провели друге "українське дербі" сезону в Серії А: як зіграли півзахисники

Руслан Маліновський під час матчу за "Дженоа"
Руслан Маліновський. Фото: Tano Pecoraro Fotografia/Genoa CFC

Що відбулось у матчі "Емполі" та "Дженоа".

Віктор Коваленко та Руслан Маліновський провели друге "українське дербі" у нинішньому сезоні Серії А. "Емполі" та "Дженоа" українських півзахисників зустрілись у 23-му турі чемпіонату.

Вперше у цьому сезоні Коваленко і Маліновський зійшлись в очній грі на початку грудня 2023 року. Матч "Дженоа" та "Емполі" у 14-му турі закінчився внічию — 1:1, при цьому Руслан відзначився голом, а Віктор — результативною передачею.

У другому матчі на полі "Емполі" Маліновський потрапив у стартовий склад, натомість Коваленко залишився в запасі та вийшов на заміну у другому таймі. Руслан проводив перший матч за "Дженоа" після викупу контракту у "Марселя".

Як пройшло "українське дербі"

• У першому таймі матчу команди не відкрили рахунок. Маліновський за перші 45 хвилин поєдинку не завдавав ударів по воротах та виконав 13 точних передач з 18.
  • При цьому у першому таймі проти Руслана кілька разів досить грубо порушували правила: вдарили у груди та в ногу, після чого українець опинявся на газоні. У перерві тренер "Дженоа" Альберто Джилардіно замінив Маліновського.
  • Натомість Коваленко з'явився на полі на 71-й хвилині, за того ж рахунку 0:0. За відведений до кінця зустрічі час Віктор не бив по воротах та зустрічався з м'ячем 11 разів, виконавши шість точних передач з дев'яти.
  • У компенсований до другого тайму час "Дженоа" залишився у меншості після вилучення Коні Де Вінтера, який отримав другу жовту картку. Коваленко виконав штрафний за цей фол, віддавши передачу на лінію штрафного майданчика на Ліберато Какаче, удар якого під поперечину парирував воротар.
  • У підсумку "Емполі" та "Дженоа" так і не відкрили рахунок — 0:0. Це друга нічия між командами у цьому сезоні Серії А.

Маліновський та Коваленко у сезоні 2023/24: що відомо?

• Маліновський у нинішньому сезоні зіграв за "Дженоа" 22 матчі у всіх турнірах (15 — у старті). В активі Руслана два голи і два асисти.
  • Натомість Коваленко, який грає в "Емполі" на правах оренди з "Аталанти", провів десять матчів у Серії А, лише двічі — у старті. При цьому українець відзначився одним голом та одним асистом.
  • "Дженоа" після 23 матчів посідає 11-те місце в Серії А, набравши 29 очок. "Емполі" (18) — на передостанній сходинці. У наступному турі команда Маліновського 11 лютого зіграє з "Аталантою", а Коваленко з "Емполі" 9 лютого зустрінеться з "Салернітаною".