Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
"Кривбас" завершить рік у статусі "зимового чемпіона" УПЛ після нічиєї із "Зорею": турнірна таблиця

ФК "Кривбас". Фото: Facebook / fckryvbas

За додатковими показниками команда Юрія Вернидуба випереджає "Дніпро-1".

"Кривбас" нічиєю завершив виступи в УПЛ у 2023 році. У результативному матчі 17-го туру криворізький клуб поділив очки із "Зорею" — 2:2.

"Кривбас" у домашньому матчі претендував на третю перемогу в чемпіонаті поспіль. А також міг піти на зимову перерву на чолі турнірної таблиці Прем'єр-ліги.

Аби завершити рік на першій сходинці, команда Юрія Вернидуба мусила набирати очки проти "Зорі". Нічия дозволяла "Кривбасу" зрівнятися з "Дніпром-1", над яким він має перевагу за очними зустрічами (3:0 у 12-му турі).

Як пройшов матч?

• На 10-й хвилині "Кривбас" відкрив рахунок: Олег Кожушко був першим на добиванні та забив свій сьомий м'яч у нинішньому чемпіонаті.
  • До перерви команди обмінялися голами. На м'яч Андрія Понєдєльніка луганці відповіли прицільним ударом Едуардо Герреро — 2:1.
  • Фінальний рахунок на 78-й хвилині встановив Арсеній Батагов, забивши після розіграшу кутового "Зорі".

УПЛ. 17-й тур

"Кривбас" — "Зоря" 2:2

Голи: Кожушко, 10, Понєдєльнік, 40 — Герреро, 42, Батагов, 78

Що означає результат матчу в Кривому Розі?

• "Кривбас" завдяки набраному очку обійшов у таблиці "Дніпро-1". В обох команд — по 34 бали.
  • На два очки підопічні Вернидуба випереджають "Полісся", на три — чинних чемпіонів України з "Шахтаря", що має два матчі в запасі.
  • Усі лідери чемпіонату вже провели свої заключні матчі УПЛ цього року. "Кривбас" втримуватиме лідерство щонайменше до лютого, коли чемпіонат поновиться після зимової перерви.

УПЛ. Турнірна таблиця: топ-5

1. "Кривбас" — 34 очки (17 матчів), 31:17 (різниця голів)
  2. "Дніпро-1" — 34 (17), 26:16
  3. "Полісся" — 32 (17), 24:12
  4. "Шахтар" — 31 (15), 26:13
  5. "Динамо" — 25 (13), 31:18

УПЛ: розклад останніх матчів перед зимовою перервою

• Неділя, 10 грудня. 13:00. "Ворскла" — "Рух"
  • Неділя, 10 грудня. 15:00. "Чорноморець" — "Колос"
  • Понеділок, 11 грудня. 14:00. "Металіст 1925" — "Олександрія"