"Це не мало сенсу". Девін Гейні розповів, чому відмовився від реваншу з Василем Ломаченком

"Це не мало сенсу". Девін Гейні розповів, чому відмовився від реваншу з Василем Ломаченком

"Це не мало сенсу". Девін Гейні розповів, чому відмовився від реваншу з Василем Ломаченком
Бій Гейні - Ломаченко. Фото: AP Photos

Що не влаштувало американця.

Колишній абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Девін Гейні розповів, що відмовився від реваншу проти українця Василя Ломаченка через умови контракту. Американця цитує The Ring.

Поєдинок між Гейні та Ломаченком відбувся у травні 2023 року. Девін переміг українця рішенням суддів, захистивши звання абсолютного чемпіона у легкій ваговій категорії.

Бій з Ломаченком, можливо, став для Гейні останнім у легкій вазі. У листопаді 2023 року американець звільнив всі титули, оголосивши про перехід у першу напівсередню вагу.

За словами Гейні, він думав про потенційний реванш з Ломаченком і обговорював цю можливість зі своєю командою, однак врешті вирішив продовжити кар'єру в іншій вазі, де може досягти нових цілей.

"Так, звісно, мені це [реванш з Ломаченком] спадало на думку – кілька разів. Я говорив з батьком і [промоутером] Top Rank про те, як виглядатиме матч-реванш, які будуть цифри, і, як я вже сказав, це не склалося. Це не мало сенсу, розумієте?" — сказав Гейні.

Американець додав, що повторний бій викликав би великий інтерес, враховуючи суперечливий результат першого поєдинку. Однак умови контракту не влаштували боксера.

"Я знаю, що це був би великий бій – набагато більший, ніж перший. Попередній поєдинок був спірним, тому другий мав бути більшим. Але цифри [у контракті], схоже, не були такими вже й більшими".

Наступний поєдинок Гейні проведе у суботу, 9 грудня. Американець поб'ється із співвітчизником Реджисом Прогрейсом за титул WBC у першій напівсередній вазі.

Натомість Ломаченко свій наступний бій проведе, ймовірно, у квітні 2024 року. Українець завершує переговори про поєдинок з австралійцем Джорджем Камбососом за титул IBF у легкій вазі, який став вакантним після відмови Гейні.

Хто такий Девін Гейні

  • 25-річний американський боксер, колишній абсолютний чемпіон світу в легкій вазі.
  • На професійному ринзі непереможений у 30 поєдинках поспіль. 15 з них виграв нокаутом.
  • Перший титул чемпіона світу виборов у 2019 році — тимчасовий пояс WBC в легкій вазі. Був підвищений до повноцінного чемпіона після надання Василю Ломаченку звання "франчайзингового" чемпіона організації.
  • У віці 20 років та 11 місяців став наймолодшим серед чинних чемпіонів світу в боксі. У червні 2022-го переміг Джорджа Камбососа і об'єднав усі пояси в легкому дивізіоні.
  • У листопаді 2023 року відмовився від усіх титулів у легкій вазі та перейшов у перший напівсередній дивізіон.
На початок