Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Стартлист першого жіночого спринту Кубка світу з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист першого жіночого спринту Кубка світу з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист першого жіночого спринту Кубка світу з біатлону: коли бігтимуть українки
Анна Кривонос. Фото: Getty Images

Поза складом на гонку залишилася Ірина Петренко.

У шведському Естерсунді триває стартовий етап Кубка світу з біатлону. Змагання продовжаться спринтерською гонкою серед жінок у п'ятницю, 1 грудня (початок — о 15:45 за київським часом).

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Згідно з національною квотою, Україна могла заявити на гонку п'ятьох біатлоністок. З шести спортсменок поза спринтом залишилася Ірина Петренко, що показала найкращий результат серед українок в індивідуальній гонці (22-ге місце).

Натомість бігтимуть спринт Анастасія Меркушина, Любов Кип'яченкова та Дар'я Блашко. Як пояснював Суспільне Спорт старший тренер команди Микола Зоц, одна з цих біатлоністок за підсумками етапу продовжить свій сезон на Кубку IBU — тренерський штаб орієнтуватиметься, зокрема, на результати прийдешнього спринту.

Стартлист жіночого спринту Кубка світу в Естерсунді

  • 4. Анна Кривонос
  • 6. Христина Дмитренко
  • 38. Анастасія Меркушина
  • 60. Любов Кип'яченкова
  • 91. Дар'я Блашко

У першій стартовій групі спринт бігтимуть Анна Кривонос і Христина Дмитренко — під четвертим і шостим номерами відповідно. До другої та третьої груп потрапили Анастасія Меркушина й Любов Кип'яченкова відповідно.

Останньою з українок на дистанцію вийде Дар'я Блашко. ЇЇ старт під 91-м номером відбудеться за 45 хвилин після старту сприту.

Гонку 1 грудня відкриватиме чинна віцечемпіонка світу в спринті, шведка Ганна Еберг. У першій групі бігтимуть і лідерка збірної Німеччини Франциска Пройсс (8-й номер), чинна володарка Великого кришталевого глобуса Жюлія Сімон (13), італійка Ліза Вітоцці (14) та найкраща молода біатлоністка минулого сезону Ельвіра Еберг (16).

До другої групи пройшли господарки змагань Лінн Перссон (35), Мона Брорссон (41) та француженка Хлоє Шевальє (42), серед інших.

Повний стартлист спринту п'ятниці, 1 грудня, доступний за посиланням на офіційному сайті IBU.

Розклад першого етапу Кубка світу (Естерсунд, Швеція)

  • 1 грудня. 15:45. Спринт — жінки
  • 2 грудня. 15:45. Спринт — чоловіки
  • 3 грудня. 15:00. Гонка переслідування — жінки
  • 3 грудня. 17:00. Гонка переслідування — чоловіки
На початок