Маліновський забив 16 голів з дальної відстані у топ-5 лігах Європи: більше за чотири роки тільки у Мессі

Що означає гол українця в матчі з "Фрозіноне".

Руслан Маліновський відзначився першим голом після повернення у Серію А. Українець забив дебютний м'яч за "Дженоа" у матчі 13-го туру проти "Фрозіноне".

Наприкінці першого тайму, за рахунку 1:0 на користь "Фрозіноне", Маліновський наважився на дальній удар з 30 метрів і влучив у верхній кут воріт.

Маліновський провів на полі 80 хвилин, а його гол виявився єдиним для "Дженоа". "Фрозіноне" наприкінці гри у підсумку вирвав перемогу з рахунком 2:1 — переможний м'яч забили на 90+5 хвилині.

Що означає гол Маліновського у ворота "Фрозіноне"

• Це 16-й гол Маліновського з-за меж штрафного майданчику у топ-5 лігах Європи. Українець посідає друге місце за цим показником з моменту дебюту в топ-лігах у серпні 2019 року, повідомляє Opta.
  • Маліновського випереджає лише Ліонель Мессі, який за аналогічний період забив 23 голи з дальної відстані у складі "Барселони" та ПСЖ.
  • Дебютний гол за "Дженоа" став для українця першим у Серії А за понад рік. Востаннє перед цим Маліновський забивав у серпні 2022 року в матчі за "Аталанту" проти "Мілана".

Руслан Маліновський у "Дженоа": що відомо

• Матч проти "Фрозіноне" став для Маліновського 12-м за команду в усіх турнірах. У доробку українця — гол і дві результативні передачі.
  • Маліновський виступає за "Дженоа" на правах оренди з французького "Марселя". Угода розрахована до кінця сезону 2023/24.
  • "Дженоа" — другий італійський клуб у кар'єрі українця. У 2019-2023 роках півзахисник грав за "Аталанту", з якою виходив до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.