Руслан Маліновський відзначився першим голом у сезоні за "Дженоа" в чемпіонаті Італії

Оновлено
Руслан Маліновський. Фото: Getty Images

У Віктора Коваленка другий поспіль гол за "Емполі" відібрали, переписавши його на автогол.

Український півзахисник Руслан Маліновський ("Дженоа") відзначився дебютним голом у першому поєдинку після міжнародної перерви. Сталося це у 13-му турі чемпіонату Італії проти "Фрозіноне".

Маліновський та інший українець Віктор Коваленко ("Емполі") у сезоні 2023/24 вже встигли виконати перші результативні дії. Руслан перед грою проти "Фрозіноне" вже мав у доробку два асисти, тоді як Коваленко вперше забив гол у чемпіонаті Італії — приніс перемогу "Емполі" у попередній грі проти "Наполі".

До перших своїх матчів після міжнародної перерви Маліновський та Коваленко підійшли у різному статусі. Руслан потрапив до основи "Дженоа", тоді як Віктор мав розпочати гру проти "Сассуоло" на лаві запасних.

Як Маліновський та Коваленко зіграли у чемпіонаті Італії?

• Маліновський відзначився забитим м'ячем за "Дженоа" наприкінці першого тайму за рахунку 0:1. Півзахисник збірної України наважився на дальній удар, влучивши у верхній кут.
  • Маліновський провів на полі увесь матч — його замінили на 80-й хвилині. "Фрозіноне" наприкінці гри у підсумку вирвав перемогу з рахунком 2:1 — переможний гол забили на 90+5 хвилині.
  • Віктор Коваленко, який вийшов на заміну, на 70-й хвилині, забив гол на 86-й, зробивши рахунок 3:3. Український футболіст вдало зіграв на добиванні — м'яч, попри перевірку VAR на предмет офсайду у його партнера по команді, зарахували.
  • Як і "Дженоа", "Емполі" Коваленка не втримав нічийний результат. "Сассуоло" здобув перемогу з рахунком 4:3, вирішальний м'яч забив нападник Доменіко Берарді.
  • Оновлено: гол Коваленка пізніше Серія А записала як автогол захисника "Сассуоло" Матіаса Віньї

Як грають Коваленко та Маліновський в Серії А

• Коваленко провів п'ятий матч за "Емполі" (всі — вихід на заміну). Гол проти "Сассуоло" міг стати для нього другим поспіль.
  • Для Маліновського це третя результативна дія у складі "Дженоа" (гол і два асисти) у 12 поєдинках.